Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Оголошення

 • ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці 12 квітня о 10:52

  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці юридичних та фізичних осіб-підприємців з надання послуг терміном з 01.05.2021 до 31.12.2021 р. з організації лікувально-профілактичного харчування працівників.

  За довідками звертатись за тел.: 7-31-32, 7-34-01, 7-32-80 (Мельник Ігор Ярославович).

  контакт:
 • ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці 16 листопада о 07:54

  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» запрошує до співпраці юридичних та фізичних осіб-підприємців з надання на 2021 рік послуг щодо утримання (обслуговування) полігону захоронення твердих технологічних і побутових відходів.

  Пропозиції надавати до 27 листопада 2020р.

  За довідками звертатись за тел. 7-34-18 (Бумбу Юлія Романівна).

  контакт:
 • Господарський відділ ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" 12 листопада о 14:07

  Господарський відділ ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" оголошує про проведення відкритих торгів на надання клінінгових послуг, послуг по дезінфекці та вивезенню твердих побутових відходів, які відбудуться 1 грудня 2020 р. о 14.00, за адресою: Україна, Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Промислова, 4 управління ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", 2-й поверх, зал засідань.

  Телефони для довідок: 7-35-53 (Дакус Богдан Богданович), 7-34-60 (Попадюк Ірина Василівна).

  контакт:
 • ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" запрошує до співпраці 06 листопада о 08:00

  юридичних та фізичних осіб-підприємців з надання послуг на 2021рік:

  1.Клінінгові послуги:

  - Прибирання виробничих та побутових приміщень

  - Прибирання території

  - Обслуговування сантехнічного обладнання

  - Обслуговування сантехнічного обладнання

  - Викошування трав

  - Прання та ремонт спецодягу

  - Зимове утримання доріг

  2. Послуги з дезінфекції, дератизації та дезінсекції.

  3. Послуги по вивезенню твердих побутових відходів.

  Надавати інформацію та звертатись за довідками

   у господарський відділ до 30.11.2020 року по тел. :7- 35-53 Дакус Богдан Богданович,

  7-34-60 Попадюк Ірина Василівна.

  контакт:
 • Недільна школа церкви Різдва Пресвятої Богородиці запрошує на свято 12 жовтня о 16:11

  контакт:
 • Калуська міська рада повідомляє 22 квітня о 16:22

  Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 06 березня 2020 року відкрито провадження в адміністративний справі № 300/496/20 за позовом Джугана Мирослава Ярославовича до Калуської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення від 30.01.2020 за № 2968 "Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Джугану М.Я."; визнання протиправним та нечинним пункту 12 статті 39 Регламенту Калуської міської ради сьомого демократичного скликання, затвердженого рішенням Калуської міської ради від 14.12.2015 за № 12 (із змінами, внесеними рішенням міської ради від 22.12.2016 за № 625 та від 29.11.2018 за № 1905), зобов`язання до вчинення дій.

  Судовий розгляд справи № 300/496/20 призначено на 27 квітня 2020 року о. 10.00 год. в приміщенні Івано-Франківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, буд. 46, зал судового засідання № 212.

  контакт:
 • Продаю 03 березня о 11:03

  автомобіль ЗАЗ «Славута» 2010 р.в., після ДТП не на ходу, є документи, не гнила, можна на запчастини. Тел. (050) 167-13-14 (Ігор).

  контакт: Тел. (050) 167-13-14 (Ігор).
 • 07 листопада о 14:49

  ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" оголошує про проведення конкурсу з відбору суб’єкта

  аудиторської діяльності у відповідності до затвердженого Порядку 

   

  ПОРЯДОК

  проведення конкурсу на вибір суб'єктів аудиторської діяльності для надання послуг по обов'язковому аудиту фінансової звітності

  ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТНАФТОХІМ»

  1. Інформація про об'єкт аудиту

  Повне найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТНАФТОХІМ».

  Скорочене найменування: ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

  Код згідно ЄДРЮОФОПГФ – 33129683.

  Індивідуальний податковий номер у реєстрі платників податку на додану вартість – 331296809062.

  Місцезнаходження: вул. Промислова, будинок 4, місто Калуш, Івано-Франківська область, Україна, 77306.

  Категорія:

  – підприємство, яке становить суспільний інтерес;

  – велике підприємство;

  – великий платник податків.

  2. Критерії вибору суб'єктів аудиторської діяльності

  2.1. У конкурсі беруть участь суб'єкти аудиторської діяльності, які відповідають вимогам, установленим статтями 4, 5 і 10 Закону України  «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» №2258-VIII від 21.12.2017 р. до суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть надавати послуги по обов'язковому аудиту фінансової звітності підприємств, що представляють суспільний інтерес, включені в розділ 4 Реєстру аудиторів і суб'єктів аудиторської діяльності,

  – у яких за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що представляють суспільний інтерес, яким надавалися послуги по обов'язковому аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15% загальної суми доходу від надання аудиторських послуг

  •  

  – які не мають обмежень, передбачених пунктом 4 статті 6 Закону України«Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» при наданні аудиторських послуг ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

  2.2. Гарантії дотримання учасниками конкурсу при проведенні обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», особливостей, передбачених Розділом VI  Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».

  2.3. Наявність в учасників конкурсу позитивної ділової репутації й практичного досвіду проведення аудиту фінансової звітності великих підприємств, а саме:

  – тривалість діяльності на ринку аудиторських послуг не менше 10 останніх років;

  – надання аудиторських послуг протягом останніх 5-ти років компаніям нафтової, газової, нафтопереробної та нафтохімічної галузей промисловості;

  – перебування в числі перших 20 місць опублікованих (із вказівкою джерел) рейтингів суб'єктів аудиторської діяльності;

  – відсутність будь-яких утримань протягом останніх 5-ти років з боку регуляторів, а саме НКЦПФР, АПУ, НБУ, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

  2.4. Наявність фактів спільного співробітництва в процесі надання аудиторських послуг з аудиторськими компаніями «великої четвірки», за прикладом під час здійснення спільного проекту на умовах субпідряду з компанією «великої четвірки», при зміні аудитора суб'єктом господарської діяльності – замовником аудиту.

  2.5. Надання аудиторських послуг на замовлення закордонних материнських компаній щодо аудиту дочірніх підприємств – резидентів України й  визнання аудиторських висновків закордонними користувачами.

  2.6. Проходження перевірки системи якості аудиторських послуг не пізніше 5-ти останніх років.

  3. Перше завдання з обов'язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та основні передумови його виконання

  3.1. Аудит першої фінансової звітності, складеної за міжнародними стандартами фінансової звітності за рік, який закінчується 31 грудня 2019 року.

  3.2. Граничний строк завершення виконання завдання – не пізніше 30 квітня 2020 року.

  3.3. Умови оплати аудиторських послуг – за фактом надання послуг на підставі актів приймання-передачі наданих аудиторських послуг (можливі проміжні етапи).

  3.4. При визначенні загальної вартості послуг у гривнях формулювання в договорі на аудит щодо застосування курсу іноземної валюти до гривні не застосовується.    

  3.5. Оплата додаткових та/або компенсаційних витрат (при їх наявності з відповідним обґрунтуванням), здійснюється на підставі фінального акту приймання-передачі аудиторських послуг після  завершення їх надання.

  4. Склад конкурсної документації суб'єктів аудиторської діяльності, яка надається для ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

  Витяг з ЄДРЮОФОПГФ (оригінал або копія, завірена у встановленому порядку).

  Копія витягу з реєстру платників ПДВ (для платників ПДВ, оригінал або копія, завірена у встановленому порядку).

  Статут або установчий документ, що заміняє його (копія, завірена у встановленому порядку ).

  Свідоцтво про включення до Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності (копія, завірена суб'єктом аудиторської діяльності).

  Довідка з уповноваженого банку про наявність поточного рахунку та його реквізити (оригінал).

  Письмове підтвердження суб'єкта аудиторської діяльності, підписане керівником (уповноваженою особою) та завірене печаткою суб'єкта аудиторської діяльності, яке свідчить про те, що загальна сума винагороди, отримана від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за кожний з останніх п'яти років підряд перевищує/не перевищує 15 відсотків загальної суми чистого доходу від надання послуг таким суб'єктом аудиторської діяльності по обов'язковому аудиту фінансової звітності (оригінал, подається учасниками, які раніше здійснювали аудит фінансової звітності  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»).

  Комерційна пропозиція на надання аудиторських послуг суб'єкта аудиторської діяльності (оригінал), підписана керівником (уповноваженою особою) і завірена печаткою суб'єкта аудиторської діяльності з максимальним розкриттям інформації відповідно до пунктів 2, 3 даного Порядку й вказанням вартості аудиторських послуг, та окремо додаткових та/або компенсаційних витрат (при їх наявності).

  5. Інформація про діяльність ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

  5.1. Адреса офіційного веб-порталу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», на якому міститься інформація про діяльність підприємства – www.knh.com.ua.

  6. Строк надання конкурсної документації суб'єктів аудиторської діяльності

  Граничний строк – 18 листопада 2019 року.

  Місце надання: вул. Промислова, будинок 4, місто Калуш, Івано-Франківська область, Україна, 77306.

  Одержувач: ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»  на ім'я Кулика Р.В.

  7. Інформація про контактних осіб від ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»:

  Кулик Ростислав Васильович, головний бухгалтер,

  телефони: +38 (03472) 7-31-14, (050) 373-05-75, e-mail: KulykRV@knh.com.ua.

  контакт:
 • Театр "Легенда" запрошує 05 листопада о 09:52

  «Війна – це випробування, яке рухає людей на подвиги, а ще – надихає на оспівування цих подвигів...»

  Аміна Окуєва.

  Вистава-катарсис «Монологи війни» про наших земляків, реальних людей, героїв сьогодення, які пройшли через полум’я Дебальцевого, Мар’їнки, Широкиного, Авдіївки, Артемівська, Попасної, Лисичанська, Іловайська… Не опустили рук, не зламалися, не впали духом. Пройшли і вистояли, повідомила у фейсбуці Леся Піцик.

  У постановці вистави задіяні актори народного театру «Легенда», вокалісти, танцювальна група, але головними виконавцями будуть бійці АТО/ООС Калущини зі своїми історіями, переживаннями, емоціями. Це – своєрідна сповідь, правдиві зізнання. Ми хочемо щоб їх почули і зрозуміли, адже без таких живих розповідей картина війни ніколи не буде повною.

  Тому, запрошуємо 8 грудня 2019 року о 16:00 год., до КЗ Палац культури «Юність» на перегляд вистави-катарсису «Монологи війни», щоб вклонитися і подякувати кожному з них за наш спокій і мирний день.

  контакт:
 • Повідомлення 17 жовтня о 09:04

  Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального планування території «Реконструкція виробничих будівель та споруд за адресою: Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького, 81 та 81в.

  1. Повна назва документа державного планування:

  Стратегічна екологічна оцінка проекту детального планування території «Реконструкція виробничих будівель та споруд за адресою: Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького,81 та 81в .

  В звіті СЕО проведена оцінка впливу нового будівництва на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

  Калуська міська рада.

  3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

  1. Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (http://kalushcity.if.ua) – 11.09.2019 року. Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб-сайті Калуської міської ради (http://kalushcity.if.ua) – 18 жовтня 2019 року. Публікація заяви в газеті «Нафтохімік-Калуш» – 18 жовтня 2019 року.

  3.2. Способи участі громадськості:

  – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2.

  Тел. (03472) 6-68-16, vam_kmr@ukr.net.

  3.3. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань – 19 листопада 2019 року о 14.00 у м. Калуші, Івано-Франківської обл, майдан Шептицького, 2, приміщення архітектури, кабінет головного архітектора.

  1. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, що стосується документа державного планування – відділ у справах архітектури та містобудівного кадастру Калуської міської ради, 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2. Тел. (03472) 6-68-16, vam_kmr@ukr.net.
  2. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 77300, Івано-Франківська обл., м. Калуш, майдан Шептицького, 2. Тел. (03472) 6-68-16, vam_kmr@ukr.net.

  Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня отримання.

  1. Місце знаходження наявної екологічної інформації, що стосується документа державного планування.

  Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (menr.gov.ua), Івано-Франківської обласної державної адміністрації (www.if.gov.ua).

  Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території «Реконструкція виробничих будівель та споруд за адресою: Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Богдана Хмельницького,81 та 81 в оприлюднено 18 жовиня 2019 року на офіційному веб-сайті Калуської міської ради 18 жовтня 2019 року (http://kalushcity.if.ua). Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 18 листопада включно.

   

  контакт:
12
Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: