Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Активні калушани хочуть провести в місті інвестиційний бізнес-форум

27 січня, 10:54
Переглядів: 45619

Минулого року в Калуші була сформована група ініціативних людей з представників великих підприємств, підприємців, громадських активістів, які внесли значний вклад в розвиток міста, а також деяких представників управління економічного розвитку Калуської міської ради. Всіх їх об’єднала ідея створення в місті сприятливих умов для залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток Калуша та перетворення його в передове промислове місто Західної України.

За другу половину 2018 року активним промисловцям, підприємцям, представникам громадських організацію вдалося зробити чимало в цьому напрямку. Але, як наголосив на останній у минулому році сесії Калуської міської ради депутат Андрій Найда, в подальшій роботі ініціативної групи потрібне більш активне сприяння місцевої влади. Це передусім стосується створення інвестиційного паспорта міста, бо без нього практично неможливо буде провести в Калуші інвестиційний бізнес-форуму.

– Нашою групою, в яку входять представники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик, Богдан Білецький, підприємці Сергій Гумінілович, Анатолій Чумичкін, Вадим Пасічник, голова ГО «Інвест» Наталія Захарова та інші, розпочато роботу з розробки інвестиційної стратегії та інвестиційного паспорта міста Калуша, – говорить Андрій Найда. – А в 2019 році плануємо провести в місті можливо й міжнародний інвестиційний-бізнес-форум, щоб потенційні інвестори могли побачити, що Калуш – інвестиційно привабливе місто з великими можливостями для створення нових підприємств, зайнятості населення, інтенсивного розвитку бізнесу. Тому минулого року на останній сесії міськради я звернувся до депутатів і особисто до мера Калуша Ігоря Матвійчука з пропозицією пришвидшити процес створення інвестиційного паспорта міста, бо для цього нам необхідно мати і відповідні дані від місцевої влади.

Нагадаю, що в 2018 році розпорядженням міського голови була створена комісія, яка мала до листопада розробити стратегію розвитку міста Калуша. На жаль, в цей термін вона не вклалася, що й пригальмувало процес створення інвестиційного паспорта міста. На згадуваній сесії міськради було обіцяно, що до квітня 2019 року комісія завершить розробку стратегії міста. Надіюсь, що відповідні служби міськради якомога швидше нададуть нам всю необхідну інформацію для завершення робіт зі створення інвестиційного паспорта. Тоді можна буде оперативно організувати й провести в Калуші інвестиційний бізнес-форум, залучивши до цього заходу представників різних компаній та бізнесменів як з України, так і з інших країн.

Сьогодні вже можна констатувати, що міська влада, яка, без сумніву, зацікавлена в поліпшенні інвестиційного клімату в Калуші, голос активних представників громади міста почула, підтвердивши наміри підтримувати їхню ініціативу на офіційному сайті міськради. 18 січня на ньому опубліковано оголошення, текст якого привертає увагу суб’єктів господарювання міста.

«З метою висвітлення економічного потенціалу суб’єктів господарювання, розвитку зовнішньоекономічної діяльності міста в рамках реалізації заходів програми розвитку інвестиційної діяльності управління економічного розвитку міста Калуської міської ради створює інвестиційний паспорт міста, оновлений інформаційний довідник підприємств міста та інвестиційний Інтернет-портал Калуша (українською та англійською мовами), – йдеться в оголошенні. – Це сприятиме активізації бізнес-середовища, реалізації інвестиційних проектів, розвитку діючих підприємств, налагодженню нових контактів з суб’єктами господарської діяльності інших регіонів та країн, укладенню нових договорів та іншій співпраці.

Вищезгадані інвестиційні продукти (інвестиційний портал, інвестиційний паспорт, інформаційний довідник підприємств міста) безкоштовно будуть презентуватись серед економічних представництв дипломатичних місій в Україні та при економічних відділах дипломатичних місій України за кордоном. Також вони будуть презентуватися на різноманітних заходах економічного характеру – форумах, виставках, конференціях, ярмарках в Україні та за її межами, в тому числі через мережу Інтернет.

З ініціативи групи активних промисловців та підприємців міста Калуська міська рада вивчає питання щодо проведення інвестиційного бізнес-форуму, де будуть презентовані економічні можливості підприємств міста. На захід планується запросити представників ділових кіл України та зарубіжжя. Мета заходу – сприяння залученню інвестицій в м. Калуш, збільшення робочих місць, повернення кваліфікованих працівників в наше місто з-за кордону, перетворення міста в індустріальний центр Західної України.

Просимо суб’єкти господарювання міста Калуша, що бажають безкоштовно розмістити інформацію в інформаційному довіднику, інвестиційному порталі міста, інформувати про власні інвестиційні пропозиції, вільні земельні та виробничі площі та надати іншу інформацію».

Її, як зазначено в оголошенні, слід надсилати до 1 лютого 2019 р. на електронну адресу відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку міста Калуської міської ради: invest_kalush@ukr.net

Контактні тел.: 6-52-25, 6-04-32, 050-994-53-61.

Підготував Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: