Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС» провів навчання для нафтохіміків

10 вересня, 09:15
Переглядів: 14862

Нещодавно в актовому залі заводоуправління було організовано та проведено для групи посадових працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» навчання, що стосувалися нових Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання.

Відповідно до договору з підприємством, послуги з навчання нафтохіміків та приймання в них екзаменів після прослуханого тематичного курсу лекцій надало ТОВ «КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС» з Івано-Франківська. Начальник навчального центру цього товариства Оксана Туркевич також залучила до навчально-екзаменаційного процесу фахівців з управління Держпраці в Івано-Франківській області та інших установ і організацій.

Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька, навчанням були охоплені працівники підприємства, які відповідають за утримання в справному стані вантажопідіймальний кранів, змінних вантажозахоплювальних пристроїв і тари, а також інші інженерно-технічні працівники. Загалом слухачами тематичного курсу були понад п’ять десятків посадових осіб.

Лекційні заняття з ними проводили начальник навчального центру ТОВ «КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС» Оксана Туркевич, фахівець з неруйнівного контролю Віталій Перцович, технічний експерт ДП «Київський експертно-технічний центр Держпраці» Ігор Яцущак, головний державний інспектор управління Держпраці в Івано-Франківській області Дмитро Ланківський та головний інженер ТОВ «Ронтех» Андрій Ждек. До складу екзаменаційної комісії, яку очолював заступник начальника відділу нагляду в будівництві Михайло Данилюк, входили два фахівці управління Держпраці в Івано-Франківській області та Оксана Туркевич.

– Варто відзначити, – продовжувала Ірина Вікторівна, – що наші працівники належно підготувалися до іспиту і всі без винятку успішно склали його. Відповідно посвідчення про проходження курсу з вивчення нових Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання отримали 52 співробітники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

288 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: