Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Керівники підприємства зустрілися з колективом виробництва

26 березня, 12:22
Переглядів: 8852

Зустріч була зумовлена бажанням керівництва ознайомити працівників з фінансово-господарською діяльністю підприємства після його пуску в червні 2017 року, а також дати відповіді виробничникам на ті запитання, які сьогодні їх хвилюють.

Вже на початку зібрання генеральний директор нагадав присутнім, що лише в липні минулого року після п’ятирічного простою установки підприємства запрацювали. Передувало їх пуску прийняття на рівні Кабінету Міністрів та Верховної Ради України законодавчих документів, завдяки чому були зняті акцизи на ввезення нафтогазової сировини для потреб установки з виробництва олефінів, поліпшилася ситуація із забезпеченням підприємства енергоресурсами та вирішено ряд інших важливих питань, що й дозволило підприємству запрацювати.

– Але не все обладнання та установки в цілому запрацювали відразу, не обійшлося й без аварійних ремонтних робіт, – наголошував Іван Михайлович. – Мали вони місце і під час пуску установки з виробництва етилену, обладнання цеху з виробництва хлорвінілу. Проте всі питання, зрештою, були вирішені, й установки запрацювали, що забезпечило роботу всього підприємства.

Тож у минулому році в ході ведення пускових і ремонтних робіт, заміни частин трубопроводів, виконання інших як передбачуваних, так і позапланових робіт були залучені кредити банків, які доводиться нині повертати, що, зрозуміло, має вплив на економіку підприємства.

Слід також сказати, що в майбутньому планується вкласти серйозні інвестиції з метою оновлення діючого обладнання виробництв та їх реконструкцію.

Пуск виробництв позначився на чисельності працюючих на підприємстві, яка зросла на 680 чоловік, 250 з яких – молоді люди до 35 років, що дуже радує.

Особлива увага на зустрічі керівництва підприємства з працівниками виробництва була приділена питанню заробітної плати. Як відзначалося у виступах керівників, протягом минулого року заробітна плата працівників підвищувалася п’ять разів і зросла на 52 відсотки. Зростатиме вона й цього року.

Далі генеральний директор й інші керівники «КАРПАТНАФТОХІМу»  відповіли на запитання присутніх.

Їх було чимало. Стосувалися вони в основному рівня заробітної плати, навчання працівників, атестації робочих місць, легітимності дії Колективного договору, оплати праці за вислугу років, за відсутніх працівників, режиму роботи підприємства, забезпечення спецодягом, діяльності профспілкової організації й іншого.

Відповідаючи на запитання щодо рівня оплати праці начальник відділу соціальних програм і заробітної плати Ігор Мельник зазначив, що в цьому році підвищення обов’язково відбудеться в рамках виконання державних гарантій. Керівництво підприємства, його Наглядова рада розглядають можливості додаткового збільшення рівня заробітної плати та поліпшення умов для матеріальної та соціальної зацікавленості працівників підприємства та молодих спеціалістів – випускників ВНЗ.

Начальник юридичного відділу Мирослав Марчак дав роз’яснення з приводу легітимності дії Колективного договору підприємства. За його словами, він діятиме і буде правомірним доти, поки не відбудеться конференція трудового колективу, не будуть прийняті зміни до нині діючого договору.

Присутній на зустрічі голова профспілкової організації підприємства Олег Кушлик своєю чергою запевнив працівників, що від профкому підприємства з приводу перегляду рівня заробітної плати й ряду інших питань, які були озвучені, теж направлені відповідні пропозиції членам Наглядової ради.

На завершення зустрічі генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк сказав:

«Дякуємо всім, хто прийшов на зустріч, що послухали нас, а ми почули ваші пропозиції і прохання. Розуміючи те, що в нас є деякі питання, які слід допрацювати, хотілось би, щоб кожен пам’ятав про непростий соціально-політичний клімат в Україні, а також те, що керівництво  підприємства, його Наглядова рада теж зацікавлені в тому, аби підприємство було привабливим та успішним. Хотілося б, щоб ми більше цінували те, що вже маємо. Адже саме пуск виробництва, його належна робота, успішна реалізація продукції є запорукою розвитку підприємства та поліпшення матеріального стану працюючих.

Анатолій Гетьманчук.

3249 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: