Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Молоді лаборантки радіють своїм успіхам і прагнуть до вдосконалення навиків

25 липня, 09:36
Переглядів: 750

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» завжди відповідально ставилися до питань кадрової політики. Важливим напрямком у цій роботі є залучення в колектив молодих працівників. У цьому переконалися двоє дівчат, які працюють у лабораторії з обслуговування виробництва ПХВСС і КС, – Олена Феш та Христина Осколіп.

Про те, як потрапили на підприємство, а також своїми враженнями від роботи лаборантки поділилися із журналістом «НК».

Обоє дівчат працюють за спеціальністю. Христина закінчує Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Олена спочатку навчалася в Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету за спеціальністю «Прикладна екологія», потім здобула ступені магістрів у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія». Половину вартості навчання у ІФНТУНГ, а також повністю навчання на магістратурі у політехніці оплатило ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

– В коледж поступила на еколога, тому, що мене завжди цікавили ці питання. Здобувши повну вищу освіту в «Львівській політехніці» стала, так би мовити, повноцінним спеціалістом. Тут, в «КАРПАТНАФТОХІМі», я проходила і виробничу практику, навчаючись в коледжі, і писала магістерську дипломну роботу під керівництвом заступника начальника цеху аналітичного контролю Ярослава Кучери, – розповіла Олена.

Христина працює на підприємстві порівняно недовго – близько восьми місяців, паралельно навчаючись ще на магістратурі. Олена ж є працівником в лабораторії вже п’ять років. Обидві стверджують про те, що колектив прийняв їх дуже привітно.

– Я спочатку працювала в одній зміні, потім перейшла в іншу. Звісно, на початку було багато питань: чому я вирішила тут працювати, чому обрала професію лаборанта, але колектив дуже привітно прийняв мене, з багатьма відразу вдалося знайти спільну мову, – згадує Христина.

Загалом стосунки всередині колективу лабораторії дуже хороші.

– Молодим працівникам, напевно, простіше, ніж старшим. Ми завжди можемо в них щось запитати, порадитися з ними. Старші ж своєю чергою радо діляться з нами своїм досвідом. Звісно, у кожного свій характер, але робота для нас стоїть на першому місці, і ми всі відповідально ставимося до неї, – ділиться своїми враженнями Олена.

Умовами праці дівчата задоволені. Всіма необхідними реактивами, засобами індивідуального захисту та спеціальним одягом працівники лабораторії забезпечені у повному обсязі. Відзначають дівчата також хороший соціальний пакет – організований безкоштовний доїзд на роботу та з роботи, видачу так званих молочних талонів на харчування, можливість відпочинку разом з колективом й інше.

Звісно для них, як лаборантів, найцікавішим у роботі є проведення різноманітних експериментів та аналізів. Їхня кількість залежить від замовлень, які до них надходять від виробничих підрозділів. З цього приводу Олена відзначає:

«Напевно, найкраще та найбільш захопливе – це відвідини цеху. Особисто для мене там дуже цікаво. Є багато людей, з якими можна поспілкуватися, розпитати в деталях про те, що тебе цікавить, інколи й в реальності це побачити. Кожен такий візит – це як новий досвід, тому я з радістю його очікую».

– Нещодавно ми проводили аналіз соляної кислоти. Оскільки її мали би використовувати у харчовій промисловості, то вимоги до  проведення аналізу дуже високі, розписаний в деталях кожний крок. Під час першого проведення такого аналізу завжди присутнє керівництво лабораторії. Нам все вдалося зробити добре, а отримані результати були в межах норми. До того раніше ми ніколи таких аналізів не робили, а тому цей невеликий успіх став для нас хорошим стимулом до розвитку. Це було надзвичайно цікаво, хоча я й дуже хвилювалася, щоб мені все вдалося, – ділиться Христина.

На завершення хотілося б тільки побажати всім працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» мати стільки натхнення та ентузіазму до роботи, які я побачила й відчула в цих двох молодих дівчат. Особливо радує те, що вони планують і далі розвиватися у професійному плані та підвищувати свою кваліфікацію.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: