Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

На Чечвинському водосховищі монтується новий затвор

15 квітня, 11:04
Переглядів: 2373

Як уже раніше повідомлялося на сторінках «НК», у січні поточного року на Чечвинському водосховищі, звідки здійснюється водопостачання ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а також багатьох інших калуських промислових водоспоживачів, вийшов з ладу один із чотирьох сегментних затворів водозливної греблі. Підтвердила це спеціальна комісія підприємства, яка регулярно проводить обстеження гідроспоруд водосховища. Власне, нею і було рекомендовано демонтувати пошкоджений затвор та виготовити й встановити новий.

– Із фірм, які пропонували свої послуги з виготовлення специфічних і нестандартних металоконструкцій, перевагу віддали місцевому товариству «Калушстальбуд», розташованому в селі Вістова, – говорить начальник управління забезпечення виробництв Володимир Шевчук. – За проектом, розробленим проектним відділом нашого підприємства, виконавець практично місяць працював над виготовленням багатотоннажного й доволі габаритного сегментного затвора завширшки 5 м і завдовжки 10 м та двох лап до нього Але треба віддати належне працівникам ТОВ «Калушстальбуд», бо вони свою справу зробили якісно.

За словами В. Шевчука, на початку квітня виготовлений новий затвор у комплекті з лапами було доставлено на Чечвинське водосховище. Не так й просто було це зробити з отриманням всіх необхідних дозволів від відповідних органів, поліцейським супроводом та перевозячи багатотонний вантаж на спеціальному транспортному засобі.

Для забезпечення демонтажно-монтажних та інших ремонтних робіт з встановлення нового затвора на місце старого управління з ремонту будівель і споруд ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уклало договір з товариством «НАФТОХІМ СПЕЦ МОНТАЖ». Бригада цього товариства з використанням орендованого 250-тонного крана фактично за два дні демонтувала із зашандореного спеціальними щитами вікна водозливної греблі деформований старий затвор з лапами та інші елементи, крім двох пар металевих нерухомих опор з рухомими осередками, а також вставила у вікно новий затвор, закріпивши його у висячому стані за допомогою тросів механічної лебідки та фіксуючих підпор.

– Починаючи з 9 квітня, на Чечвинському водосховищі працює комісія зі спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Вона ознайомилася з уже виконаними роботами на третьому затворі водозливної греблі, що ремонтується, і буде контролювати подальший хід виконання ремонтних робіт, – продовжував Володимир Тарасович. – Найближчим часом всі ремонтні роботи будуть завершені й затвор №3 водозливної греблі ми введемо в експлуатацію.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: