Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

На установці з виробництва ХіКС-ММ побував німецький сервісний інженер

03 вересня, 10:33
Переглядів: 78882

На запрошення керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» 29 серпня відвідав підприємство новопризначений сервісний інженер німецької фірми Thyssenkrupp Uhde Chlorine Engineers доктор Доменік Бергс.

Під час одноденного візиту він побував на установці з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, де експлуатується обладнання фірми Uhde, яка, відповідно до договору з «КАРПАТНАФТОХІМом», забезпечує його сервісне обслуговування. Особлива увага тут приділяється стану одиничних елементів електролізерів – мембран, катодів і анодів.

– Більшу частину мембран, термін експлуатації яких складає 4 роки, було замінено на нові під час простою виробництв та підготовки їх до пуску, – констатував начальник технічного відділу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Едуард Маслов. – А катоди й аноди можуть служити довше – 8 років. Однак оскільки вже збігає передбачений для них термін експлуатації та в ході ремонту одиничних елементів із заміною мембран були виявлені так звані точкові язви на поверхнях деяких катодів і анодів, покритих композитами на основі оксидів дорогоцінних металів – рутенію та іридію, то виникла необхідність в отриманні від фахівця фірми Uhde консультацій і пропозицій щодо майбутніх подальших дій.

Ознайомившись з поточним станом одиничних елементів електролізерів, доктор Доменік Бергс запропонував провести процедуру перепокриття проблемних поверхонь катодів і анодів. Виконати такі ремонтні роботи можливо тільки на спеціальній установці в Німеччині.

Він також провів презентацію цієї технології для виробничників, працівників, які обслуговують електролізери, та відповідних спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Василь ТКАЧУК.

1 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: