Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У "КАРПАТНАФТОХІМі" працювали аудитори «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна»

15 липня, 08:27
Переглядів: 903

Минулого тижня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» побувала група аудиторів компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна». Вони проводили наглядовий аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та системи екологічного менеджменту на відповідність вимогам стандарту ISO 14001:2015.

Під аудит підпадали 14 підрозділів підприємства. В ході перевірки зверталась увага передусім на виконання вимог та настанов щодо правильного застосування міжнародних стандартів версії 2015 року, підтримання на належному рівні систем менеджменту якості та екологічного менеджменту, вжиті заходи, спрямовані на їх вдосконалення.

На нараді за підсумками проведеного наглядового аудиту на підприємстві перевіряючими було сказано чимало позитивного про впроваджені в «КАРПАТНАФТОХІМі» системи менеджменту якості та екологічного менеджменту, їх підтримання та поліпшення. Особливо аудитори відзначили компетентність і професіоналізм виробничих підрозділів – цехів піролізу, компримування та поділу пірогазу, ХіКСММ та НіОПСВ. Єдину невідповідність, що стосувалась документального оформлення, було виправлено і знято під час аудиту.

Аудитори також надали свої пропозиції щодо покращення систем менеджменту підприємства. При цьому керівник делегації, провідний аудитор Олексій Прилипко зауважив, що завдання аудиторів, які проводили перевірку в «КАРПАТНАФТОХІМі», полягали не в тому, щоб виявляти невідповідності, а щоб знайти підтвердження, що системи підтримуються та ефективно працюють. Власне, це вони побачили на калуському нафтохімічному підприємстві.

За результатами позитивного звіту наглядового аудиту компанія «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» підтвердить відповідність систем менеджменту якості та екологічного менеджменту ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вимогам міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: аудитори перевіряли і управління з промислової безпеки, охорони праці та екології.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: