Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

У цеху ВХ працюють фанати своєї справи

03 серпня, 13:33
Переглядів: 13041

Приблизно місяць тому на сторінках «НК» йшлося про те, що першим підрозділом товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», де мають відбутися пускові роботи, є цех з виробництва хлористого вінілу.

В інтерв’ю нашому журналісту його начальник Ігор Михайлюк відзначав, що така першочерговість введення цеху в дію пов’язана зі специфікою його роботи. Адже процес пуску цеху залежить від багатьох факторів і триває від одного до кількох тижнів.

Наскільки успішним був цей пуск, ми знову поцікавилися в начальника цеху з виробництва хлорвінілу. І ось що він нам розповів.

  • Після п’ятирічного простою ми очікували, що пуск нашої установки буде складним і можливі неполадки. У певній мірі це підтвердилося, але не настільки, як вважали окремі скептики, які передбачали навіть неможливість роботи цеху. Але він нині працює і в повній мірі забезпечує якісною сировиною сусіднє виробництво полівінілхлориду суспензійного.

Досягненню такого позитивного результату сприяла належна підготовка обладнання, ремонт та оновлення металоконструкцій установки та виконання інших важливих робіт, що передували веденню пусконалагоджувальних робіт.

– Але, як мовиться, яким би готовим до пуску не було обладнання, без знаючих свою справу спеціалістів воно б не запрацювало.

– Це справді так. Тому хочу авторитетно заявити, що колектив, усі наші працівники дуже відповідально поставилися до завдань з пуску установки. Їх самовіддана праця в кінцевому результаті  забезпечила пуск і роботу цеху. Дякую вам за це, друзі і колеги!

І все ж, Ігоре Петровичу, кого б хотілося відзначити за працю в період пуску цеху?

Як я вже наголошував в ході попередньої нашої розмови, на час ведення пусконалагоджувальних робіт ми запросили для допомоги кількох наших ветеранів. Серед них й Ігор Володимирович Кулик, який у період пуску був моїм заступником і безпосередньо керував процесом введення у роботу найважливіших вузлів обладнання установки. Навіть його присутність у період, коли мала запрацювати та чи інша стадія, додавала впевненості всім працівникам зміни.

У постійних турботах як під час зберігання і підготовки обладнання до пуску, так і в час ведення пускових робіт був механік цеху Ярослав Клейнота. Він увесь цей період мав реальні завдання. Заслуговує на слова подяки за працю і старший майстер зміни, який брав безпосередню участь у пуску установки, Віталій Джуган. Його фахові  дії і досвід допомагали оперативному вирішенню проблем. Так само хотів би подякувати за працю і взаєморозуміння своєму заступнику Роману Тимківу.

З-поміж технологічного персоналу важко когось виокремити, бо всі, як уже наголошував, заслуговують похвали. Але все ж запам’яталися грамотні дії в ході управління технологічним процесом оператора відділення хлорвінілу Сергія Маліборського, праця апаратника конденсації хлористого водню Ростислава Джугана, а також належна підтримка ветеранами Ярославом Волянюком та Віктором Мордвовим молодих працівників. 

А ще я хочу сказати, що в нашому цеху працюють справжні спеціалісти, які в певній мірі є фанатами своєї справи для яких робота  установки є одним із пріоритетів у житті. Саме це і забезпечує успіх та вирішення проблем.

Записав Анатолій Гетьманчук.

Від автора. Кілька тижнів тому, коли в цеху з виробництва хлорвінілу вже запрацювали його окремі стадії, випадково зустрівся в місті із головним технологом колишнього виробництва хлорвінілу, який мав тоді статус заводу, Петром Тарасовичем Скакуном. Після вітань ветеран калуської «хімії» поцікавився: «А як там цех ВХ, чи є надія на його успішний пуск?» Почувши відповідь, що роботи вже на завершальній стадії, він додав:

– Слава Богу, бо це дуже і дуже відповідальне завдання було як два десятки років тому, так і тепер, після тривалого простою. І дуже добре, що в колективі є такий грамотний спеціаліст-веховець, як Ігор Михайлюк. Бо я вважаю, що саме його досвід та інших ветеранів сприяли цьому результату. Такими людьми слід гордитися і поважати.

3333 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: