Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуський баяніст став лауреатом ІІ премії всеукраїнського конкурсу

13 березня, 12:35
Переглядів: 596

На початку березня в Кропивницькому проходив ХХІV всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь». Участь у цьому конкурсі брав вихованець викладача відділу народних інструментів Калуської музичної школи Віри Максимів – Станіслав Круковський. Юний баяніст став лауреатом ІІ ступеня і за досягнуті успіхи та високу виконавську майстерність був нагороджений дипломом.

– Цього року ми готуємося до участі в кількох конкурсах. І Кропивницький став хорошим початком, – розповідає Віра Максимів. – Станіслав продемонстрував чудову гру. Його високий технічний і виконавський рівень відзначили члени журі, зокрема професор кафедри баяна та акордеона Національної музичної академії України ім. П. Чайковського Сергій Грінченко та доцент академії Віталій Заєць.

За словами Віри Володимирівни, Станіслав, який зараз навчається у 6-ому, випускному класі музичної школи, бере участь в обласних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах, починаючи з другого класу, і має чимало перемог. Так, минулого року він посів перше місце у ІІІ всеукраїнському конкурсі юних музикантів «Франкове Підгір’я» та ІІ місце в ХІ міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів «PERPETUUM MOBILE», які проходили у Дрогобичі. Після цієї перемоги Станіслав отримав запрошення на участь у конкурсі в Італії, проте не поїхав, бо не мав хорошого інструмента. Але цього року батьки придбали йому професійний баян, тож, якщо таке запрошення надійде, він ним скористається, адже знову планує брати участь у «PERPETUUM MOBILE».

Викладач також відзначає, що Станіслав музично обдарований і має великий потенціал та здібності. Крім того, хлопець багато працює над підвищенням технічного рівня й удосконаленням виконавської майстерності. Ось і цього разу на конкурс вони готували твір, який виконується при вступі в консерваторію, і він чудово справився.

– Такі учні трапляються рідко. За роки моєї викладацької роботи в музичній школі Калуша, де я працюю понад 20 років, їх було двоє-троє, – каже Віра Володимирівна. – Станіслав надзвичайно старанний, йому подобається гра на баяні і своє майбутнє він планує пов’язати з музикою. А ще це дуже щирий, відкритий, добрий по натурі хлопець. Він має особливу харизму. Це не раз зауважували викладачі, які спостерігали за його грою.

Важливо, що юного баяніста, який, до речі, проживає в селі Яворівка і навчається у 8 класі Ріп’янської школи, підтримують батьки. Вони зацікавлені в тому, щоб їх син розвивався, тому беруть на себе фінансові витрати, адже на конкурсах щоразу треба оплачувати вступні внески.

Окрім того, за словами Віри Максимів, сприяє творчій роботі викладачів та учнів і дирекція музичної школи. Загалом у закладі нині панує добрий мікроклімат, позитивна атмосфера, є здорова конкуренція і взаємопідтримка.

Наш кор.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: