Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

… і знову про «Відродження»

01 червня, 08:28
Переглядів: 6875

У черговий раз акцентувала увагу на занедбаному стані кінотеатру «Відродження» на сесії міськради депутат Ольга Єланіна. Воно запропонувала розірвати договір купівлі-продажу кінотеатру.

– Уже більше шести років «Відродження» стоїть розвалене, а територія довкола перебуває у вкрай занедбаному стані, – зауважила депутат. – На одній із недавніх зустрічей із громадськістю та владою міста співвласник «Відродження» В’ячеслав Кредісов сказав, що кінотеатр зводити там не вигідно і розповів, що він планує внизу звести розважальний центр, а на верхніх поверхах – житлові приміщення. Відповідний проект В. Кредісов мав представити упродовж трьох місяців, але він вкотре показав, що його обіцянки нічого не варті. Скільки можна чекати? Я пропоную розірвати договір купівлі-продажу кінотеатру.

У відповідь міський голова Ігор Матвійчук зазначив, що процедура розірвання договору дуже складна і цей процес може бути довготривалим. Тому він запропонував запросити інвестора на наступну сесію міськради і зобов’язати його виконати свої інвестиційні обов’язки, передбачені договором купівлі-продажу.

Депутати погодилися із такою пропозицією.

1019 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: