Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуських підприємців і за підсумками травня звільнили від плати за оренду комунального майна

30 червня, 10:59
Переглядів: 19

Останнє рішення було прийняте минулого тижня, 25 червня: цього разу звільнили від сплати за травень.

Починаючи з березня, Калуська міська рада приймає рішення про звільнення від сплати орендної плати. Йдеться про орендарів комунальних приміщень, які припиняли свою діяльність у зв’язку з карантином. Такі рішення приймали вже тричі, інформує «НК» з посиланням на «Вікна».

Так, у березні, нагадаємо, депутати проголосували за те, щоб скасувати нарахування орендної плати суб’єктам господарювання, які не провадили господарську діяльність в орендованих приміщеннях комунальної власності у зв’язку з карантином з 12 по 31 березня 2020 року.

На сесії 30 квітня депутати знову проголосували з цього питання: від обов’язку сплачувати орендну плату бізнес звільнили на період з 1 по 30 квітня.

Останнє рішення було прийняте минулого тижня — 25 червня: цього разу звільнили за травень. Причому одних суб’єктів господарювання — за увесь місяць, інших, які відновили діяльність у зв’язку з пом’якшенням карантинних обмежень з 11 чи 22 травня, — за відповідну частину місяця.

Як повідомляв голова управління комунальної власності Олександр Челядин, у Калуші є 268 договорів оренди приміщень комунальної власності. Загальний розмір нарахування орендної плати становить близько 400 тис. гривень на місяць. За березень (з 12-го числа) списали орендну плату за 119-ти договорами майже на 176,3 тис. гривень. Списання орендної плати за квітень провели за 117-ти договорами на суму понад 261 тис. гривень.

Щодо травня, то в переліку, який затвердила міська рада, — трохи менше сотні орендарів, а загальна сума списання орендної плати становить понад 120 тис. гривень.

Таким чином, у зв’язку з карантином міський бюджет станом на початок червня недорахується понад 550 тис. гривень доходів від орендної плати за користуванням майном комунальної власності.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: