Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«Відкрито першу сторінку нового літопису Калуша…»

24 листопада, 15:09
Переглядів: 528

Ця перша фраза з вуст ведучої урочистого відкриття першої сесії Калуської міської ради восьмого демократичного скликання в повній мірі відображала перебіг тих подій, які відбувалися 24 листопада в залі ПК «Мінерал».

А розпочалася сесія, на яку були запрошені міський голова і депутати попереднього скликання, керівники виконавчих структур та підприємств, представники громадських організацій та партій Калущини, а також голови (в.о. старост) сільських громад, які увійшли в склад Калуської ОТГ, з інформації голови Калуської міської ТВК Тамари Мигович про результати голосування на виборах депутатів міськради та Калуського міського голови.

Після її оприлюднення кожен із новообраних депутатів, а за ними і міський голова Андрій Найда отримали від голови територіальної виборчої комісії відповідні посвідчення та значки. Найповажнішому за віком депутатові нового скликання, яким виявився представник  ВО «Батьківщина», Роман Боднарчук, було доручено від імені всього депутатського корпусу зачитати текст присяги на вірність служіння громаді Калуської об’єднаної територіальної громади. За ним таку ж присягу зачитав Андрій Найда.

Після цього на сцену піднявся Калуський міський голова попереднього скликання Ігор Матвійчук, аби вручити своєму наступнику Андрію Найді атрибут управління громадою – булаву.

У своєму вітальному слові вже екс-міський голова зазначив:

«Прошу новообраного голову і депутатів пам’ятати, що Калуш – це не тільки підприємства, дороги, а передусім його громада, мешканці міста, а тепер і навколишніх сіл. Як мені, так і депутатам попереднього скликання доводилося впроваджувати реформи, зокрема з децентралізації, долати стихійні лиха, боротися з пандемією й вирішувати інші непрості завдання. Але не менш відповідальні виклики стоятимуть перед новим складом міської ради та її головою. Це, зокрема, економічна криза, поширення коронавірусної інфекції й інші, тому закликаю вас до наполегливої праці й служіння інтересам громади.

А на завершення хочу подякувати всій калуській громаді за честь працювати міським головою».

Свою чергою Андрій Найда зазначив, що за минулі чотири роки й справді було багато зроблено в Калуші, але ще більше слід зробити, аби в нинішніх непростих умовах продовжувати розвивати місто. Тому він закликав новообраний склад міськради до консолідації зусиль та плідної праці в ім’я калуської громади.

Присутні на сесійному засіданні калуські священнослужителі, зокрема декан Калуської УГКЦ отець Степан Скібіцький, настоятель Храму Архистратига Михаїла УПКЦ о. Іван Бігун, декан Калуської римо-католицької церкви о. Роман Стадник, настоятель храму Всіх Святих Землі Української ПЦУ о. Григорій Мороз, побажали новообраним міському голові та депутатам Божого благословення в усіх їх добрих справах та «соломонової» мудрості у рішеннях.

А отець Григорій у своєму зверненні до Андрія Найди відзначив, що треба мати мужність, аби одягти на себе ярмо слуги громади. Але коли вона вже довірила йому бути своїм очільником, то цю місію слід гідно виконувати.

Депутати Калуської міськради обрали заступників міського голови

Потім в роботі першої сесії міськради восьмого демократичного скликання була оголошена перерва, після якої депутати  міськради затвердили всі ті кандидатури, які міський голова Андрій Найда рекомендував на посади заступників та керуючого справами виконкому.

Тож першим заступником міського голови став член ВО «Свобода», заступник начальника залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Мирослав Тихий. Заступниками міського голови також були обрані Богдан Білецький (ВО «Свобода»), який працював керівником групи маркетингу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», та Надія Гуш – директор ЗОШ №11, яка є представником політсили «Європейська солідарність». Керуючим справами виконавчого комітету Калуської міської ради став Олег Савка, який балотувався на виборах міського голови від Народного Руху України і вже під час виборчої кампанії підтримав Андрія Найду.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: