Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

1 млн гривень з обласного бюджету отримав Калуш на укриття у закладах освіти

04 серпня, 09:16
Переглядів: 29

28 липня на пленарному засідання сесії Калуської міської ради депутати внесли зміну до бюджету громади на 2022 рік.

Зокрема, у доходах загального фонду бюджету врахували майже 192 тис. гривень дотації з обласного бюджету та майже 955 тис. гривень субвенції, а в доходах спеціального фонду – понад 776 тис. гривень субвенції з обласного бюджету. Таким чином загалом Калуська громада на різні потреби отримала понад 1,9 млн гривень, інформує «НК» з посиланням на "Вікна".

Більшу частину субвенцій з обласного бюджету виділили для закладів освіти громади. У тому числі для облаштування укриттів.

А саме понад 63 тис. гривень — на облаштування укриття в шостому ліцеї, близько 50 тис. гривень — на ремонт укриття в сьомому ліцеї, по 48 тис. гривень на ремонт укриттів у Голинському ліцеї, десятому, другому  ліцеях, ліцеї імені Дмитра Бахматюка, а також у закладах дошкільної освіти «Росинка», «Червона шапочка», «Ластівка». 45 тис. гривень виділили на ремонт укриття в 11-й початковій школі і 200 тис. гривень — на ремонт укриття у дитячому садку «Чебурашка». Крім того, 48 тис. гривень виділили на ремонт укриття у Калуській музичній школі.

Також субвенцію з обласного бюджету виділено і для придбання резервного джерела живлення для другого, третього, десятого ліцеїв та ліцею імені Дмитра Бахматюка – по 45 тис. гривень.

Таким чином загалом на облаштування укриттів розподілено близько 1 млн гривень.

Раніше йшлося, що підготовка укриттів пов’язана з підготовкою  закладів освіти до очного навчання. Облаштування укриттів, де впродовж тривалого часу мають перебувати діти, включає освітлення, систему вентиляції, наявність запасного виходу, місць для сидіння, доступу до питної води, туалету тощо.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: