Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Андрій Найда: «Враження від першої сесії міської ради лише позитивні…»

25 листопада, 16:42
Переглядів: 270

На наступний день після першого засідання сесії Калуської міської ради VIII демократичного скликання журналіст «НК» мав розмову з міським головою Андрієм Найдою з питань, що виникли як на основі прийнятих рішень, так і запропонованих ним ініціатив.

– Найперше, Андрію Михайловичу, поділіться своїми враженнями від роботи новообраного складу депутатського корпусу?

– Вони лише позитивні, адже були прийняті рішення з усіх питань, які планувалося розглянути і мені дуже приємно, що керівники фракцій та всі депутати дотрималися досягнутих напередодні домовленостей.

Вже сьогодні була оприлюднена інформація про те, що Калуський міський голова щодня проводитиме в онлайн-режимі оперативні наради та звітуватиметься про зроблене за день на офіційному сайті міськради?

– Це справді так. А ще повідомлю, що цей досвід я запозичив у голови Івано-Франківської міської ради Руслана Марцінківа.

 Спостерігати за оперативною нарадою в міського голови бажаючі зможуть  щоденно о 8.30, а звітуватимуться він о 16.30.

Хочу відразу попередити, що коли Андрій Найда з тих чи інших причин не буде на робочому місці або й у Калуші, то ці наради проводитиме перший заступник Мирослав Тихий або хтось із заступників. У перспективі також плануємо отримувати в онлайн-режимі запитання від мешканців Калуської ОТГ і давати на них відповіді.

Як буде вирішуватися питання щодо затвердження старост тих трьох сільських громад, кандидатури яких на минулій сесії не розглядалися?

– Як уже було повідомлено на сесійному засіданні, оскільки представники громад не задоволені запропонованими їм кандидатурами на керівників своїх громад, то жителям цих сіл було запропоновано визначитися до 4 грудня і надати свої пропозиції.

Я особисто тільки за те, щоб сільські громади очолили гідні люди, які її консолідуватимуть і матимуть особисте бажання працювати.

– Невирішеним залишається також питання обрання секретаря ради. Дехто вбачає в цьому ймовірність розколу депутатського корпусу?

– Не думаю, що може статися щось подібне, адже було запропоновано депутатам в особі керівників фракцій визначитися, кого вони хочуть на цій посаді. І коли така більшість буде сформована, а це, як мінімум, 20 депутатів, тоді це питання розглядатиметься на сесії.

Дуже надіюся, що це відбудеться вже на черговій сесії міської ради, де також будуть розглянуті питання уточнення діючого бюджету та обговорено основні показники вже нового на 2021 рік.

Записав Степан Василів.

На знімку: Андрій Найда дякує виборцям і депутатам

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: