Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Через медреформу збільшилася кількість звернень у Калуську ОДПІ

13 березня, 15:32
Переглядів: 283

Протягом січня-лютого цього року центр обслуговування Калуської ОДПІ Головного управління ДФС в Івано-Франківській області надав 4099 адміністративних послуг громадянам та представникам бізнесу.

У зв’язку з проведенням медичної реформи у Калуші з грудня 2017 року суттєво збільшилась кількість звернень громадян щодо отримання реєстраційних номерів облікових карток платників податків на дітей з метою заповнення декларацій про вибір сімейного лікаря. Так, у січні-лютому 2018 року працівники інспекції видали 2372 реєстраційні номери облікових карток платників податків, що на 890 більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

При цьому податківці звертають увагу, що для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків на дитину необхідно пред’явити оригінали документів (паспорт батька чи матері, свідоцтво про народження дитини) та надати копію паспорта та свідоцтва про народження дитини і заповнений бланк заяви за формою №1-ДР «Облікова картка фізичної особи – платника податків».

Слід зазначити, що працівники Центру обслуговування платників надавали і ряд інших адміністративних послуг. Зокрема, за січень-лютий зареєстрували 264 розрахункові книжки, 205 книг обліку розрахункових операцій, 33 реєстратори розрахункових операцій, видали 93 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

1 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: