Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Чи складно в Калуші створити та розвивати бізнес?

07 вересня, 09:34
Переглядів: 131

За інформацією заступника міського голови Руслани Вайди, підприємництво у Калуші розвивається і кількість підприємців щороку зростає.

– Порівняно з минулим роком в нашому місті стало більше на 30 суб’єктів господарювання, – зазначила Р. Вайда. – Загалом наразі в Калуші налічується близько 3 тисяч підприємців. Звичайно, хотілося б, щоб їх було ще більше, тому міська влада готова до співпраці з діючими та майбутніми підприємцями.

Журналіст «НК» поцікавилася у місцевих підприємців, чи складно їм розвивати свій бізнес у Калуші?

Михайло Панько, директор ПП «Еліт-Україна»:

– На мою думку, Калуш – комфортне місто для створення та розвитку бізнесу, причому у різних сферах діяльності. Міська влада відкрита для співпраці й компромісів, прислуховується до потреб підприємців…

До того ж, незважаючи на позитивну динаміку в розвитку підприємницької діяльності в місті, влада розуміє, що є ще куди зростати і що вдосконалювати. Тож вірю, що з роками створити власний бізнес буде ще легше.

Володимир Іваницький, приватний підприємець, засновник ГО «Асоціація малого і середнього бізнесу «Альтернатива»:

– Не може окреме місто у плані комфортності ведення бізнесу разюче виділятися від всіх інших в Україні. Загалом, як на мене, більше залежить не від міста, в якому створюється бізнес, а від самого підприємця, його внутрішнього стержня та бажання розвиватися. Бізнес має бути жорстоким і конкурентним, щоб виживав найсильніший, адже від цього виграє покупець, який отримає якісніші і дешевші послуги.

Від влади потрібно, щоб вона лише створила середовище для справедливого ринку. Зокрема, наразі на розгляд Верховної Ради пропонується ТОП-10 змін до Податкового кодексу України, які б покращили середовище для ведення бізнесу, допомогли піднятися економіці країни.

Василь Кравчук, директор ТОВ «КІМ»:

– Я вважаю, що Калуш – місто відкрите для підприємців. Органи місцевого самоврядування лояльно ставляться до існуючих підприємців та працюють над тим, що підприємництво розвивалося.

Щоправда, варто зауважити, що багато залежить не лише від міської, а й державної влади, яка має практичні інструменти для створення комфортніших умов для розвитку того чи іншого бізнесу.

Фото із урочистостей знагоди Дня підприємця, які відбулися 30 серпня у ПК "Мінерал".

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: