Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Чому Найда?

16 жовтня, 15:06
Переглядів: 459

Переглядаючи вкотре список кандидатів на посаду Калуського міського голови, піймав себе на думці, що нам, пересічним калушанам, найбільш гідним і достойним видається Андрій Найда.

І хоча він не єдиний з-поміж інших є корінним калушанином, але, читаючи його біографію, знайомлячись із трудовою діяльністю Андрія Михайловича, прийшов до висновку, що він, незважаючи на ще молодий вік, має все для того, аби ми, калушани, а тепер і частина громад із навколишніх сіл району, могли йому доручити управління нашою об’єднаною громадою.

Найперше імпонує його вміння знайти підхід до людей, бути для них як керівником, авторитетом, так водночас щирим товаришем та порадником. Я особисто був приємно вражений тим, як сприймає молодого директора колектив заводу, який він очолює. Люди розуміють свого керівника і не лише в газеті чи десь з телеекранів говорять про нього хороші слова, а так – один одному, родичам, сусідам…

Не можна залишити без уваги освіченість кандидата. І запитання журналіста в одному з недавніх інтерв’ю з приводу того, для чого йому, кандидату технічних наук, успішному керівнику підприємства крісло міського голови, справді цілком логічне. А ще більше вразила відповідь на нього Андрія Найди:

«До рішення взяти участь у виборах спонукало насамперед те, що за останні п’ять років місто застигло в своєму розвитку…»

Важко не погодитися і з іншими аргументами кандидата, який справді, йдучи на цю посаду, жертвує, як мінімум, своїм дозвіллям та звичним уже спокоєм і життєвою рівновагою.

Голосувати за Найду буду ще з тих причин, що хочу побачити у місцевій владі нові обличчя – заступників, фахівців, спеціалістів... Останнім часом у їх рядах змін майже не відбувалося, тож маю надію, що з приходом такого вимогливого і водночас справедливого керівника в апарат міськради прийдуть не лише нові особи, а він стане якісним та доступним.

Впевненості в тому, що слід голосувати за Андрія Найду, додає й та обставина, що опоненти, аби якось «збити» популярність кандидата серед виборців, пробують вдаватися до старих відомих методів, пропонуючи технічних кандидатів, які ні на що не претендують, але все ж кілька голосів, а може, й десятки і сотні,  відберуть. Ця схема діє й цього року і розрахована на розпорошення голосів саме А. Найди, адже є серед кандидатів працівники підприємств, які з ним разом працювали, близькі за політичною ідеологією й інші.

Але розрахунок на такі хитрощі може мати і зворотну реакцію. Бо це виборців, прихильників кандидата ще більше згуртує і розвіє останні сумніви щодо правильності свого вибору. Як відомо, той, хто веде нечесну, закулісну гру, не може мати успіху. І про це нам усім не слід забувати.

Ігор Сметанський, голова Калуської міськрайонної організації Всеукраїнського об’єднання ветеранів.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: