Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Чому не було вчасно «НК» у поштових скриньках?

08 квітня, 10:52
Переглядів: 59

Незважаючи на те, що поширення коронавірусу в державі та світі загалом продовжує найбільше хвилювати людей, а все ж для багатьох не залишаються непоміченими порушення вже існуючих певних правил та традицій.

Ось і читачі нашого тижневика звикли кожної п’ятниці десь в обідню пору знаходити в своїх поштових скриньках черговий номер «НК».

Минулої п’ятниці її там не було, що стало неприємним сюрпризом не лише для читачів, а й колективу редакції. Адже попри всі негативні моменти, пов’язані з інфекційною хворобою, через що частина працівників редакції нині працює дистанційно або за графіком неповного робочого тижня, ми все робимо можливе, аби газета виходила і читачі вчасно її отримали. Тож і минулого тижня у четвер, 2 квітня, оригінали газетних сторінок були вчасно надіслані на адресу друкарні «Місто-НВ» в м. Івано-Франківську. Все було звично, з дотриманням графіка.

Але вже наступного дня, коли працівник редакції вранці прибув у відділення поштового зв’язку №4 м.Калуша Івано-Франківської дирекції АТ «Укрпошта», аби забрати редакційні примірники чергового номера газети, то з’ясувалося, що вона не була сюди доставлена. У телефонній розмові з директором друкарні Романом Ткачуком дізналися, що вони теж вчасно надрукували весь тираж і за графіком доставили його в сортувальне відділення Івано-Франківської дирекції АТ «Укрпошта». Тож врешті з’ясувалося, що тираж газети не був у п’ятницю доставлений з обласного центру в Калуш через недбалість чи з якихось інших невідомих причин працівників сортувального відділення «Укрпошти».

Це у розмові з автором цих рядків визнав начальник Калуського відділення поштового зв’язку Франківської дирекції дирекції АТ «Укрпошта» Євген Каленій, запевнивши, що в суботу, 4 квітня, газета буде доставлена читачам.

У слова керівника поштового відділення важко було не повірити, але сталося щось взагалі незрозуміле. Бо в суботу, судячи зі дзвінків наших читачів до працівників редакції, газета їм знову не була доставлена. Але «промахи» наших поштовиків на цьому не завершилися, бо ще і в понеділок, 6 квітня, до нас люди телефонували та нарікали, що газети ще й досі немає.

Прикро… І як за результат нашої праці, коли журналісти стараються подати якомога свіжішу, потрібнішу інформацію своїм читачам, так і за такі дії працівників пошти. Серед наших прихильників, теж не можемо про це забувати, є чимало людей похилого віку, і газета для них є чи не єдиним джерелом інформації.

Прикро й за те, що в такий непростий час люди мали б якось шанувати одні одних, не обманювати, бути трішки щирішими і чеснішими.

Редакція не буде висловлювати якусь офіційну претензію працівникам «Укрпошти» з приводу цього інциденту, але просить усіх тих, хто має відношення до нашої спільної праці з доставки газети, аби вони пам’ятали, що працюють задля людей, які надіються на них і нічим не заслужили поганого ставлення до себе.

Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.

P.S. До автора вищевикладеного, а проживаю я на вул. Малицької, газета «Нафтохімік-Калуш» була доставлена у вівторок, 7 квітня.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: