Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Депутати міської ради звернулися до керівництва держави з приводу роботи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

14 лютого, 08:49
Переглядів: 880

13 лютого 2020 року відбулася позачергова сесія Калуської міської ради, на якій було прийнято звернення до Президента України Зеленського В.О., голови Верховної Ради Разумкова Д.О., прем’єр-міністра Гончарука О.В., міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Милованову Т.С., міністра інфраструктури Криклію В.А.

У зверненні, зокрема зазначено:

«Калуська мiська рада стурбована ситуацією, яка складається у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» i можливою зупинкою пiдприємства (2792 працiвникiв).

Дане пiдприємство є одним з найбiльших платникiв податків в Iвано-Франківськiй областi та в м. Калушi, тому припинення виробничої дiяльностi буде мати негативний вплив на бюджети всiх рiвнiв Iвано-Франкiвської областi, ринок праці, та призведе до соцiально-економічного вибуху в регiонi.

Така ситуацiя склалася в зв’язку з неконкурентним середовищем для вiтчизняного виробника, спричиненого рiзким зростанням обсягiв імпорту в Україну та демпiнговими цiнами на соду каустичну, поліетилен та полiвiнiлхлорид i високим тарифом на залiзничнi перевезення.

Беручи до уваги все вищесказане, просимо Вас вжити вiдповiдних заходiв для захисту вiтчизняного товаровиробника i пiдтримуємо заяви та клопотання поданi ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»:

– заяву про порушення та проведення спецiального розслiдування щодо iмпорту в Україну соди каустичної незалежно вiд країни походження та експорту;

– заяву про порушення та проведення спецiального розслiдування щодо iмпорту в Україну полiетилену та полівінілхлориду незалежно вiл країни походження та експорту;

– клопотання щодо зниження регульованих тарифiв на залiзничнi перевезення.

Ми переконані, що Президент України та Кабiнет Мiнiстрiв України втрутяться в дану ситуацiю i стануть на захист iнтересiв громади та вiтчизняного товаровиробника».

Звернення підтримали усі 33 депутати, що були присутні на засіданні позачергової сесії Калуської міськради.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: