Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Депутати міськради підтримали звернення фракції ВО «Батьківщина»

14 лютого, 11:29
Переглядів: 82

На позачерговій сесії Калуської міської ради, яка відбулася 13 лютого, депутати підтримали звернення своїх колег з фракції ВО «Батьківщина»  до Президента України та Голови Верховної Ради щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

У зверненні, зокрема, йдеться про те, що приймати навiть в запропонованому виглядi Закон не можна. Адже в ньому є позицiї, якi несумiснi з iснуванням незалежної України:

– це продаж 72% території української землi;

– продаж землi iноземним банкам та кредитним установам;

– скасування заборони на продаж особливо цiнних земель, лiсових угiдь;

– вiдсутнiсть контролю держави за використанням сiльськогосподарської землі, її чорноземами.

«Вважаємо, що ринок землi вiдкриватиметься не в iнтересах малих i середнiх фермерiв. Визначений лiмiт в 10 000 – надмiрний для них, адже середнiй розмiр земельної дiлянки фермерського господарства в Українi становить 87 га. Тому це розрахунок на агрохолдинги, які володiють фiнансовим ресурсом i сконцентрують в своїх руках більшiсть української землi, встановивши, як це зараз маємо в промисловостi, монопольне становище», – йдеться у зверненні.

– Ми звертаємося до народних депутатiв України не голосувати за цей Закон, а Президенту України, якщо вiн буде прийнятий у другому читаннi – накласти вето i не допустити розпродаж нашого нацiонального багатства – української землі, – відзначається у зверненні.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: