Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Депутати пішли назустріч власникам «Відродження»

01 березня, 10:28
Переглядів: 140

На останній сесії Калуської міської ради більшість депутатів проголосувала за надання дозволу на розроблення проекту детального планування території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для реконструкції існуючої  будівлі під багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями комерційного призначення на площі Героїв, 16. Простіше кажучи, депутати дали дозвіл інвестору на місці кінотеатру «Відродження» збудувати багатоквартирний будинок житловий будинок з комерційними приміщеннями. Щоправда, при дотриманні певних умов…

Депутат Андрій Найда, пригадав присутнім історію цього питання та запропонував декілька варіантів вирішення ситуації, серед яких і дозволити зміну цільового призначення, але з певними застереженнями. Зокрема, він запропонував створити погоджувальну комісію для узгодження ПДП. Ця комісія має розробити проект договору, у якому будуть прописані нові договірні зобов’язання між інвестором і Калуською міською радою. Наприклад, якщо внаслідок будівельних робіт пошкодження зазнають сусідні будівлі, то забудовник за свій рахунок усуває недоліки або забезпечує житлом їхніх мешканців. Також забудовнику забороняється продавати, здавати в оренду цю територію до завершення робіт і здачі об’єкта в експлуатацію. Крім того, забудовник зобов’язується враховувати історичні будівлі на площі Героїв.

Затверджувати проект детального планування території теж буде міська рада, але лише за умови підписання договору.

Детальніше читайте у наступному номері «НК».

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: