Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Для Андрія Найди посада секретаря міськради – не пріоритет

12 листопада, 08:59
Переглядів: 109

А з 19 листопада він уже не буде директором Калуського трубного заводу

Хоча вже минуло майже три тижні з часу виборів до місцевих рад, але перемовини, дискусії з приводу нового керівного складу виконавчого комітету Калуської міської ради, її секретаря лише набирають обертів.

За словами переможця виборів на посаду міського голови Калуша Андрія Найди, 9 листопада відбулася друга зустріч з представниками партій новообраного складу міської ради з приводу формування керівного складу виконавчої влади Калуської ОТГ.

– На цій зустрічі, – відзначає А. Найда, – я заявив, що для того, аби не було розбрату серед депутатів міської ради, я не буду вносити свою пропозицію щодо кандидата на посаду секретаря ради, а лише на основі рішення 50 відсотків депутатів. Бо секретар міської ради – то не та посада, яку я буду відстоювати. Основна моя команда – заступники і керуючий справами. Тож питанням вибору секретаря міськради й надалі займатимуться представники партій, а ось щодо заступників та керуючого справами, то це буде відомо, я надіюся, в четвер, 12 листопада після чергової зустрічі з представниками партій новообраного складу міської ради.

З оприлюдненої на сайті газети «Вікна» інформації, свої кандидатури на заступників міського голови та керуючого справами подали три партії: Народний Рух України, ВО "Свобода" і "Європейська солідарність". Серед кандидатур – Богдан Білецький (ВО "Свобода"), Мирослав Тихий (ВО "Свобода"), Олег Савка (НРУ), Сергій Воконоголь ("ЄС"), Наталія Табачук ("ЄС"), Леся Кирилович (НРУ), Володимир Тимків (НРУ), Надія Гуш ("ЄС").

Напередодні чергових перемовин з представниками партій щодо керівного складу новообраної міськради та її виконавчої влади Андрій Найда також повідомив, що директором ТОВ «Калуський трубний завод» він ще працює до 18 листопада. Наступного дня цю посаду обійме нинішній головний інженер підприємства Ігор Баб’як, кандидатуру якого погодили засновники підприємства.

– Що стосується того дня, коли я офіційно стану міським головою Калуша, то це відбудеться наприкінці листопада на першій сесії депутатів Калуської міської ради восьмого демократичного скликання, – наголосив Андрій Найда.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: