Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Два калуські колективи і музей отримали звання «зразкових»

04 серпня, 11:03
Переглядів: 83

Незважаючи на складний 2020 рік, окремі  педагоги міста у позашкільній освіті досягли вагомих результатів.

Нещодавно   Міністерством  освіти і науки України присвоїло  почесне звання «Зразковий художній колектив» театру пісні «Гармонія» (керівник Віта Липовська)  та гуртку «Макраме» (керівник Світлана Васильєва) центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, повідомляє «НК» з посиланням на «Радіо FM».

Також  звання «Зразковий музей» присвоїли Етнографічному музею вишивки і одягу Прикарпаття  Калуської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 (керівник Марія Стеблинська).

Велика заслуга такого високого визнання належить креативним педагогам, які очолюють відповідні напрями освітньої діяльності.

Керівником театру пісні «Гармонія» ЦХТДЮМ впродовж восьми років є незмінний педагог Віта Липовська. За цей незначний проміжок часу її вихованці неодноразова ставали переможцями міжнародних, Всеукраїнських, регіональних конкурсів та фестивалів. Цьогоріч керівник гуртка ЦХТДЮМ Віта Липовська стала переможцем II обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму». Це працьовитий та безмежно здібний молодіжний колектив, який вніс потужний свіжий струмінь у вокальну палітру Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Гуртком «Макраме» ЦХТДЮМ беззмінно керує творчий педагог із тридцятирічним стажем педагогічної діяльності Світлана Васильєва. Немає жодного навчального року, щоб її вихованці не досягали перемог у конкурсах різного рівня: від міських – до міжнародних. У 2012 році Світлана Васильєва стала лауреатом міської педагогічної премії імені Костянтини Малицької, а у 2016 році – переможцем II обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

У 2019 році керівником музею « Етнографічний музей вишивки і одягу Прикарпаття» школи №5 стала Марія Стеблинська, учитель української мови та літератури. Вона активно продовжує справу, розпочату її попередниками – Михайлом Покиданцем, заслуженим майстром народної творчості України, а згодом Марією Мельник, учителем української мови та літератури.

Етнографічний музей вишивки і одягу Прикарпаття поповнився п’ятьма новими локаціями: «Куточок української світлиці», «Вишивка Прикарпаття», «Ткацтво», «Гончарство», «Писанкарство».

Двері музею школи №5 гостинно відчинені для всіх, хто бажає глибше пізнати красу української вишивки, пройнятися духом нашого народу. А креативні педагоги Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді з любов’ю чекають творчу молодь та готові поділитися своїм талантом і вести до творчих вершин.

Управління освіти щиро вітає колективи ЦХТДЮМ та школи №5 із присвоєнням звання «Зразковий…» та зичить нових знахідок на шляху пошуку свого стилю, цікавого репертуару та творчого процвітання.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: