Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Митники обговорили з суб’єктами господарювання нагальні питання

13 лютого, 10:52
Переглядів: 330

Начальник відділу митного оформленні «Калуш» митного поста «Західний» Енергетичної митниці Держмитслужби України Андрій Маслей організував і провів чергову зустріч працівників підрозділу з суб’єктами господарювання, представниками місцевих ЗМІ та громадськості міста.

Цього разу в заході взяли участь головний інспектор відділу митного оформлення «Калуш» Володимир Данилишин, начальник і провідний фахівець відділу митного оформленні та поставок піролізної сировини ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Псюк і Алла Слоневська, комерційний директор ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» Мирослав Коваль та журналісти газети «Нафтохімік-Калуш».

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання організації митного контролю за товарами, що переміщуються через митний кордон України, взаємодії уповноважених представників суб’єктів господарювання (митних брокерів) з працівниками Енергетичної митниці, а також деякі нюанси, що виникають в процесі відкликання документів, надісланих до підрозділів ЕМ Держмитслужби України.

В ході діалогу А. Маслей серед іншого повідомив, що в очолюваному ним відділі пройти митне оформлення енергоносіїв та інших підакцизних товарів певної категорії може будь-який суб’єкт господарювання, зареєстрований в Україні. Але передусім митний пост «Західний», в структуру якого входить відділ митного оформлення «Калуш», здійснює митний контроль та митне оформлення товарів, що переміщуються через митний кордон держави автомобільним, залізничним, трубопровідним транспортом та лініями електропередач тими юридичними особами, які незалежно від місця реєстрації господарюють безпосередньо в Калуші й Івано-Франківській області, а також ще у вісьмох областях – Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Тернопільській, Рівненській, Волинській, Житомирській і Хмельницькій. А в місті хіміків найбільшим суб’єктом господарської діяльності, підконтрольним митному посту «Західний», є ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». На цьому підприємстві створений та ефективно працює відділ митного оформлення та поставок піролізної сировини.

Комерційний директор ТОВ «КАРПАТСМОЛИ» Мирослав Коваль виокремив проблему, з якою сьогодні стикається підприємство. Вона стосується технічного оформлення й реєстрації векселів, які повинні бути завірені підписом керівника і мокрою печаткою відповідного підрозділу Державної податкової служби України. Раніше все це можна було за один день зробити й отримати в Калуші. А тепер, хоча у них на підприємстві є податковий пост, в Калуші працює податкова інспекція, їздити до підписанта і за мокрою печаткою потрібно до обласного центру. Все це за день потрібно встигнути, щоб підписаний вексель не довелось погашати й провести митне оформлення підакцизного товару – метанолу.

Своєю чергою Андрій Маслей зауважив, що ситуацію, яка склалася в конкретному випадку з документуванням векселів, слід врегулювати, звернувшись до відповідного органу ДПС України. Він також відповів на всі запитання учасників зустрічі.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: