Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Фахівці ТОВ «Гідротехпроект» вивчатимуть, як покращити систему водовідведення у Калуші

12 червня, 08:10
Переглядів: 155

В одному з попередніх номерів «НК» у розмові з міським головою Калуша Ігорем Матвійчуком про подолання наслідків негоди серед іншого йшлося про домовленість з Харківським науково-дослідним інститутом щодо проведення експертизи стану системи водовідведення у житлових масивах Підгірки, Загір’я та Хотінь, що мало б вирішити проблему з підтопленням у подальшому.

На якому етапі наразі роботи з проведення вищезгаданої експертизи, журналіст «НК» поцікавився у головного архітектора Калуша Романа Кузика, який курує це питання.

– Минулого тижня до нас вже приїжджали представники Харківського науково-дослідного університету та заступник технічного директора, начальник технічного відділу ТОВ «Гідротехпроект» Сергій Погосян, – розповідає Р. Кузик. – Ця компанія є в структурі навчального закладу і спеціалізується на проектуванні та наданні інжинірингових послуг у сфері гідроенергетичного і водогосподарського будівництва, а також в галузі освоєння відновлюваних джерел енергії в Україні та в інших країнах.

Разом із цими спеціалістами ми оглянули всі проблемні зони, ознайомили їх з існуючою ситуацією. Також надали всю наявну в нас технічну документацію, щоб вони мали можливість розпочати розробку проектних пропозицій.

Наскільки мені відомо, іншу необхідну інформацію вони самостійно братимуть з державних установ. Це, наприклад, дані щодо опадів у Калуші від Українського гідрометцентру та ін.

У передпроектній пропозиції, яку вони мають підготувати, повинен бути перелік необхідних робіт і їх орієнтовна вартість.

Також хотілося б зауважити, що хоч ще немає жодних результатів експертизи, але я згоден з тими людьми, які вважають, що масових підтоплень можна було б уникнути, якби окремі мешканці тих же Підгірок, Загір’я, Хотіня не підіймали рівень своїх присадибних ділянок та помешкань і не облаштовували власні берегоукріплення.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: