Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Головами екзаменаційних комісій у коледжі були спеціалісти-нафтохіміки

03 липня, 08:58
Переглядів: 89

По-справжньому гарячий період після посиленого карантинного режиму переживав нещодавно колектив Калуського політехнічного коледжу. Спочатку студенти-випускники відділення «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» захищали свої реальні дипломні проєкти, а вже минулого тижня разом із випускниками інших п’яти спеціальностей вони складали державний іспит.

– Хочу з цього приводу сказати, – розповідає директор навчального закладу Петро Гринькевич, – що захист дипломів і складання іспитів проходили з дотриманням усіх необхідних санітарно-епідеміологічних вимог. Загалом це позначилося на тривалості їх проведення, адже на державний іспит одночасно приходила не вся навчальна група, а лише 10 студентів.

Проведенню захисту дипломів на цій спеціальності, то цьому, так би мовити, вже фінальному акорду, передувала копітка праця як студентів, так і викладачів з вибору таких тем дипломних проєктів, які можуть мати в майбутньому конкретне застосування. Тому й мають вони назву  «реальні».

Головою екзаменаційної комісії за цією спеціальністю як із захисту дипломів, так і складання державного іспиту був провідний фахівець служби головного метролога ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Бучинський.
 Про наші тісні партнерські зв’язки з найбільшим промисловим підприємством міста усім добре відомо. Адже саме завдяки колективу «КАРПАТНАФТОХІМу» ми маємо сьогодні одну з кращих серед ВНЗ області матеріально-технічну базу. Допомагали  нам також нафтохіміки в ремонті будівель закладу, забезпеченні необхідним навчальних кабінетів та лабораторій. А ще, і це, мабуть, найголовніше, велика частина наших випускників стають членами трудового колективу «КАРПАТНАФТОХІМу».

Щодо участі спеціалістів підприємства в роботі екзаменаційних комісій, то вже впродовж багатьох років вони є їх головами з приймання іспитів із кількох спеціальностей. Тож і цього року, окрім Романа Бучинського, головою комісії за спеціальністю «Галузеве машинобудування» був заступник головного механіка «КАРПАТНАФТОХІМу» Віктор Блащак, а комісію, що приймала іспит зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» очолював заступник начальника цеху аналітичного контролю цього підприємства Ярослав Кучера.

Що стосується інших спеціальностей, яких ми навчаємо студентів, то головою комісії на спеціальності «Облік та оподаткування» був  доктор економічних наук Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Іван Баланюк, «Фінанси, банківська справа та страхування» – начальник Калуського управління Державної  казначейської служби Івано-Франківської області Надія Милимук, «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» – доцент Національного технічного університету нафти і газу Уляна Николин.

Що хотіли б, Петре Петровичу, сказати майбутнім абітурієнтам?

– Запрошуємо усіх до нашого навчального закладу, де окрім здобутих знань та навиків за згаданими вище спеціальностями, ви наберетеся життєвого досвіду, фізичного гарту та, зрештою, станете дорослими.

А ще не слід забувати, що після навчання в Калуському політехнічному коледжі ви зможете як працювати, так і продовжити навчання у ВНЗ України, з якими наш навчальний заклад співпрацює і які з радістю приймають наших випускників.

Записав Анатолій Гайовий.

На знімку: Ярослав Кучера на іспиті в коледжі

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: