Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Із 1 жовтня розпочнеться осінній призов на службу

08 вересня, 15:08
Переглядів: 430

Військовий комісар Калуського об’єднаного міського військового комісаріату Андрій Павлишин 31 серпня видав наказ «Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2020 року».

Осінній призов громадян на строкову військову службу проводитиметься у період з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року на підставі Закону України №3597-ІV від 4 квітня 2006 року «Про військовий обов’язок і військову службу», указу Президента від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» (зі змінами).

З метою забезпечення якісного проведення призову восени 2020 року наказом військового комісара Калуського ОМВК регламентовано:

1. Прибути усім громадянам, які підлягають явці та призову на строкову військову службу, на призовну дільницю м. Калуша та Калуського району, що розташована за адресою: м. Калуш, вул. Степана Бандери, 25, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, прибути до військового комісаріату не пізніше 10 жовтня 2020 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

2. Явці на призовну дільницю м. Калуша та Калуського району підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися в 1993-2001 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Призову на строкову військову службу протягом жовтня-грудня 2020 року підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4. Усім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Калуша та Калуського району, негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовні дільниці.

6. Наказ довести до населення міста Калуша та Калуського району через засоби масової інформації.

7. Контроль за його виконанням покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування Калуського об’єднаного міського військового комісаріату капітана Віру Петрівну АНДРУСІВ.

Фото з відкритих джерел.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: