Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуш приєднався до системи «ProZorro. Продажі»

21 квітня, 15:08
Переглядів: 21858

17 квітня міський голова Ігор Матвійчук підписав Декларацію про співпрацю з електронною системою «ProZorro. Продажі». Тепер Калуш став є містом в області (після Івано-Франківська) та двадцять сьомим в Україні, які співпрацюють із системою «ProZorro. Продажі».

У своєму виступі мер зазначив, що для міста приєднання до цієї системи стане значним кроком вперед, адже Калуська міська рада завжди підтримувала і заохочувала вести бізнес відкрито і максимально прозоро.

Своєю чергою регіональний проектний менеджер «ProZorro. Продажі» Олексій Мовчан зазначив, що така співпраця є вагомим кроком у розвитку муніципалітетів. Підписанням меморандуму міський голова задекларував свою підтримку нових реформ у державі.

Після цього він провів презентацію електронної системи з продажу державних та комунальних активів, розповів про можливості та шляхи співпраці з громадськістю.

По завершенні заходу у Центрі громадських ініціатив «Вільний простір» Олексій Мовчан провів тренінг на тему «Як контролювати використання комунального майна через систему «ProZorro. Продажі». На тренінгу обговорили інструменти контролю та аналітики для ефективного використання ресурсів громади. Також були презентовані успішні кейси використання іншими містами електронної системи з продажу.

Слід зазначити, що приїзд представників «ProZorro. Продажі» відбувся в рамках проекту «Комунальне майно: хто і як заробляє на власності громади» у Калуші, який реалізує ГО «Спілка малого і середнього бізнесу «Альтернатива» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Кінцевим продуктом стане створення інтерактивної карти майна громади міста. За словами керівника цього проекту Оксани Пілянської, робота над картою ведеться в інтенсивному режимі і очікується, що орієнтовно через місяць її можна буде презентувати.

«ProZorro. Продажі» – електронна торгова система, створена з ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України. Основна мета діяльності – прозора, швидка і ефективна реалізація державного та комунального майна, а також запобігання корупції завдяки централізації даних, громадському контролю та розширенню кола покупців.

На завершення варто відзначити, що підписання меморандуму є тільки декларацією про наміри. Далі все залежить від Калуської міської ради, якій слід прийняти низку відповідних рішень, щоб система дійсно запрацювала як належить.

2385 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: