Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуш вчергове проситиме в держави кошти на ремонт вул. Окружної

06 листопада, 11:29
Переглядів: 98

На останній сесії Калуської міської ради депутати прийняли рішення «Про співфінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в 2020 році». Зокрема, згідно з цим рішенням, у міському бюджеті на наступний рік передбачать 4 млн 980 тис тис. гривень, що складає 10% спів фінансування завершення капітального ремонту вул. Окружної.

Нагадаємо, що міська рада подавала такі ж документи і цього року, але проект не був відібраний регіональною комісією й місто власними силами зробило невелику ділянку дороги на суму 4 млн. 300 тис. гривень. Наразі ж підготували проектно-кошторисну документацію ще на 50,5 млн. гривень на завершення капремонту вул. Окружної.

– Для того, щоб звернутися з відповідним проханням в обласну комісію, вся необхідна документація вже готова, потрібно лише рішення міськради про співфінансування у розмірі 10% від вартості проєкту, – пояснив начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський.

Проте деякі депутати висловлювали свої зауваження щодо того, чому на фінансування з ДФРР подається лише один проєкт.

– Чому, наприклад, не просити і про допомогу на капремонт ДНЗ «Зірочка»? – поцікавився Андрій Найда. – Щоб нам відчинили двері, потрібно в них стукати…

У відповідь на це Юрій Соколовський зауважив, що Калуш свого часу подавав багато проєктів, але не отримував коштів на жоден, тому тепер вирішили сконцентруватися винятково на одному – ремонті вул. Окружної.

– Під час нещодавнього візиту в Калуш новопризначений голова ОДА Денис Шмигаль запевнив, що з виділенням коштів з державного бюджету на ремонт вул. Окружної допоможуть, тому подаємо цей проєкт, – додав міський голова Ігор Матвійчук.

Своєю чергою заступник міського голови Руслана Вайда зазначила, що міська влада співпрацює з цього приводу і з народним депутатом з Калуша Олегом Марусяком.

– Наскільки мені відомо, він (Олег Марусяк. – Авт.) вже подав запит на фінансування капремонту вул. Окружної на розгляд Кабінету міністрів і Міністерства фінансів, – наголосила посадовець. – Тому є ще варіант, що Калуш може отримати кошти з держбюджету як субвенцію на соціально-економічний розвиток території.

Насамкінець слід зазначити, що окремі депутати висловлювали пропозиції щодо того, щоб великі підприємства, які функціонують у місті, брали активну участь у його соціально-економічному розвитку.

– Чому ТЕЦ не може виділити 1 млн гривень на дорогу, яку розбивають машини, що возять вугілля? – поцікавився Ігор Хемич.

Міський голова підтримав цю ідею й доручив запросити на сесію керівників підприємств, щоб вони розповіли, як планують у подальшому підтримувати розвиток Калуша.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: