Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калушанка не бажає, щоб у дворі будинку на вул. Пушкіна, 3Б був майданчик для паркування

20 квітня, 13:50
Переглядів: 1085

Нещодавно до редакції «НК» звернулася одна із мешканців будинку, яка висловилася категорично проти облаштування майданчика для паркування у їхньому дворі.

– Мені стало відомо, що депутат міської ради Любомир Онуфрик хоче облаштувати у дворі нашого будинку майданчик для паркування автомобілів, – зазначила жінка. – Але це не законно… Чому? Бо після зведення такого майданчика у нас не залишиться належної прибудинкової території, озеленення, місця для клумби та ін. Я категорично проти облаштування майданчика для паркування на прибудинковій території.

Увесь двір заповнений машинами, інколи навіть «швидкій» немає як проїхати до того чи іншого під’їзду. Так не повинно бути…

 

«Хочеш як краще, а виходить як завжди»

Щоб розставити, як мовиться, всі крапки над «і» в цій ситуації, журналіст «НК» звернулася за коментарем до депутата Калуської міськради Любомира Онуфрика (межі округу: вул. Пушкіна: 3-3Б, 5, 7, 11-13В; вул. Січових Стрільців: 4, 8, 14, 18, 20, 22, 24, 26-28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 50, 62-64).

– Ще в 2016 році до мене звернулися мешканці будинків на вул. Пушкіна 3, 3А, 3Б, які висловили свою стурбованість ситуацією з рухом автомобілів, яка склалася в їхньому дворі, – констатував співрозмовник. – Справа в тому, що залишені в заборонених для паркування місцях автомобілі створюють перешкоди для інших транспортних засобів, зокрема пожежних автомобілів чи автомобілів швидкої допомоги. Крім того, транспортні засоби, припарковані на газонах, руйнують зелені насадження, псують естетичне сприйняття архітектурних об’єктів. Простіше кажучи, люди хотіли, щоб у дворі були створені належні місця для паркування автомобілів. Відтак я звернувся до міського голови з проханням розглянути можливість облаштування такого майданчика для паркування у вищезгаданому дворі.

У відповіді, яку отримав, серед іншого зазначалося, що відділом у справах архітектури та містобудівного кадастру міської ради підготовлені проектні пропозиції щодо можливого розширення існуючого майданчика для паркування транспортних засобів. Також повідомлялося, що ці проектні пропозиції необхідно погодити із балансоутримувачем багатоквартирних житлових будинків та винести на розгляд зборів мешканців цих будинків. У мене є листи із підписами більше сотні мешканців будинків, які хочуть, щоб у дворі був майданчик для паркування. Тому хочу наголосити, що це не моє особисте бажання, а потреба багатьох людей і вимога часу. Справа в тому, що майданчики для паркування, які існують зараз біля багатоквартирних будинків, зводилися ще в ті ж роки, що й самі будинки, а тоді не було в місті такої кількості автомобілів, як зараз.

Також хотілося б наголосити, що це питання ще лише вивчається. Тобто наразі невідомо, чи знайдуться та коли кошти в міському бюджеті на спорудження майданчика для паркування. Надзвичайно прикро, що ще немає навіть позитивного рішення, а палиці в колеса вже вставляють, хоча, здавалося б, хочеться зробити лише як краще…

Крім того, хотілося б наголосити, що державні будівельні норми ніхто не відміняв, і вони, звичайно б, враховувалися при облаштуванні майданчика для паркування автомобілів у цьому дворі. Там є вдосталь місця і для облаштування паркувального майданчика, і для різних насаджень, клумб та ін.

До речі, передбачається, що невдовзі на вулицях Калуша з’являться інспектори з паркування, які матимуть право штрафувати водіїв, які залишили свої автомобілі в заборонених для паркування місцях. Тому питання створення нових майданчиків для паркування, в тому числі у дворі багатоквартирних будинків, особливо актуальне.

З приводу ситуації навколо намірів облаштувати майданчик для паркування у вищезгаданому дворі автор цих рядків, перебуваючи безпосередньо на місці, намагалася більш конкретно особисто поспілкуватися з жінкою, котра телефонувала до редакції «НК», однак вона відмовилася вийти в двір і щось коментувати.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: