Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калушанка Ольга Деркачова отримала спецвідзнаку конкурсу «Open World»

17 січня, 08:06
Переглядів: 245

Підбито підсумки всеукраїнського конкурсу малої прози «Open World» («Відкритий світ») 2020. Їх оприлюднило видання «Урядовий кур’єр».

Переможцями конкурсу 2020-го року стали Анатолій Марущак з Херсона, киянин Володимир Святненко та представник Харківщини Арсеній Троян, які отримають грошові винагороди в розмірі відповідно 10 тисяч, 7500 і 5 тисяч гривень.

Спеціальні відзнаки отримали калушанка, професорка Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Ольга Деркачова, докторка філологічних наук, доцентка, відома українська письменниця Ольга Деркачова та Ірина Притика з Київщини. Для них передбачені матеріальні заохочення відповідно 3 і 2 тисячі гривень.

Авторитетне журі конкурсу високо відзначило оповідання Ольги Деркачової «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш».

Також повідомляється, що на конкурс малої прози «Open World» 2020-го року надійшло майже пів тисячі робіт від авторів не тільки з України, а й Канади, Франції, Ізраїлю, Польщі, Німеччини, Італії та Іспанії. Серед учасників були як відомі автори, так і початківці.

Конкурс «Open World» заснований був заснований 2018 році з ініціативи мистецької студії «Орфей», що діє при Сумському державному педагогічному університеті ім. А. Макаренка, за фінансової підтримки американського мецената, директора компанії Adalla LLC, митця, учасника чисельних мистецьких проєктів Чарльза Аддісона Хоффмана.

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаку, будуть опубліковані в колективній збірці за результатами конкурсів 2019-го та 2020-го років. Перша збірка вийде й 2021 році й буде представлена в Україні та за її межами. Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам. Усі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: