Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуська ОТГ розширюється

06 листопада, 11:26
Переглядів: 236

На останній сесії Калуської міської ради депутати дали дозвіл на добровільне приєднання Сівко-Калуської громади до Калуської міської ОТГ. Також цього ж дня було схвалено проект рішення про добровільне приєднання Студінської громади.

– Щодо Сівко-Калуської громади, то це наше перше рішення, – прокоментувала заступник міського голови Наталія Табачук. – Напередодні у Сівці-Калуській провели громадські слухання з цього приводу, а потім сільська рада прийняла відповідне рішення.

Що стосується Студінської громади, то це вже друге наше рішення після надання згоди на приєднання. Цим рішенням ми затверджуємо план організаційних заходів щодо добровільного приєднання громади. Воно буде передане в обласну державну адміністрацію для отримання висновку, який має затвердити спроможність громади та відповідність приєднання законодавству України. Лише після цього висновку міська рада прийматиме остаточне рішення про приєднання Студінської громади.

До слова, наразі до Калуської ОТГ вже входять Мостищенська, Кропивницька і Вістівська громади.

Насамкінець варто зауважити, що під час обговорення цього питання міський голова Ігор Матвійчук повідомив, що вже готується новий закон щодо ОТГ, яким передбачено багато змін, тому кількість об’єднаних територіальних громад може зменшитися.

P.S. Коли матеріал був підготовлений до друку, стало відомо, що для прийняття другого рішення про приєднанню Сівко-Калуської громади 5 листопада було проведено позачергову сесію Калуської міської громади.

Таким чином, Студінська громада (села Студінка і Середній Бабин) буде четвертою сільською громадою, що увійде до Калуської міської ОТГ, а Сівка-Калуська – п’ятою.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: