Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуська ТЕЦ-Нова хоче відсудити у «Водотеплосервісу» борг в сумі понад 9 млн грн

28 червня, 14:32
Переглядів: 200

У Єдиному реєстрі судових рішень оприлюднено ухвалу Господарського суду Івано-Франківської області від 12 червня у справі за позовом заступника прокурора Івано-Франківської області в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України в особі ДП «Калуська теплоелектроцентраль-Нова» до комунального підприємства «Водотеплосервіс» про стягнення понад 9,4 млн гривень боргу, інформує «НК» з посиланням на сайт газети «Вікна».

Як випливає з документа, ще у квітні 2013 року Господарський суд Івано-Франківської області ухвалив рішення про задоволення позову заступника прокурора Івано-Франківської області та стягнення з КП «Водотеплосервіс» на користь «Укрінтеренерго» (на той час Калуська ТЕЦ знаходилася у структурі цього державного підприємства) заборгованість в сумі понад 9,4 млн гривень. 12 червня 2013 року Львівський апеляційний господарський суд постановив це рішення Господарського суду залишити без змін.

У липні того ж року на виконання рішення суду був виданий наказ і направлений стягувачу. А 30 березня 2017 року Господарський суд Івано-Франківської області ухвалив замінити сторону у виконавчому провадженні Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» на його правонаступника – ДП «Калуська теплоелектроцентраль-Нова».

8 квітня цього року державний виконавець виніс постанову про арешт коштів боржника. Проте КП «Водотеплосервіс» 21 травня звернулась до Господарського суду Івано-Франківської області із скаргою на протиправні дії державного виконавця та просило суд скасувати цю постанову.

«Вимоги викладені у скарзі мотивовані тим, що державний виконавець відділу примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень в Івано-Франківській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) відповідно до постанови від 08.04.2020 наклав арешт на кошти КП «Водотеплосервіс», що містяться на рахунках КП «Водотеплосервіс» відкритих в АТ «Альфа-Банк», ПАТ «Банк «Український капітал», ПАТ «МТБ БАНК» та в державній казначейській службі України в рамках ВП №46296376 на яких містяться кошти, які призначені для виплати заробітної плати працівникам підприємства», – йдеться в ухвалі суду.

Своєю чергою ДП «Калуська ТЕЦ-Нова» посилалася на те, що підставою для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини є отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання. ТЕЦ вважає постанову про накладення арешту на кошти боржника законною та спрямованою на виконання наказу Господарського суду.

«Згідно з ухвалою від 02.06.2020 суд зобов’язував КП «Водотеплосервіс» подати докази в підтвердження того, що рахунки, на які накладений арешт, є рахунками із спеціальним режимом використання, чи звернення стягнення на які заборонено законом. Однак станом на день розгляду скарги скаржник таких доказів не долучив», – зазначено у документі.

У підсумку своєю ухвалою від 12 червня суд відмовив КП «Водотеплосервіс» у задоволенні скарги. Відтак постанова виконавчої служби про арешт коштів комунального підприємства залишається в силі.

Ухвала суду може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: