Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуська ЦРЛ придбала нове хірургічне обладнання Лігашу

20 травня, 13:04
Переглядів: 33

Як уже повідомлялося, у зв’язку з усе більшим впровадженням в Калуській ЦРЛ лапароскопічних методів оперативних втручань, виникла потреба в придбанні набору сучасних  електрохірургічних інструментів Лігашу.

– Цей новітній інструментарій був дуже необхідний хірургам нашої лікарні в ході оперативних втручань, – наголошував завідувач  відділення інвазивних методів діагностики та лікування Євген Процюк, – а тому ми були дуже зацікавленні в його придбанні. – Задля цього разом з адміністрацією нашої лікарні вивчалися можливості, аби таке сучасне обладнання з’явилося в лікарні.

І ось минулого тижня заступник генерального директора Калуської ЦРЛ Валерій Паляниця повідомив, що новий хірургічний інструментарій Лігашу вартістю майже 900 тис гривень уже доставлений в їх медичний заклад.

– Його придбання дозволить калуським хірургам суттєво збільшити кількість та якість оперативних втручань лапароскопічним методом, – наголошує Валерій Васильович. – І ми дуже задоволені від того, що наші зусилля з його придбання, пошук варіантів фінансування цього проєкту, зважаючи на ситуацію в державі, завершилися таким позитивним результатом.

На знімку: Євген Процюк задоволений новим обладнанням.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: