Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Калуське телебачення оштрафували

05 квітня, 08:28
Переглядів: 321

 

Серед ряду запитань, розглянули депутати на сесії міської ради і питання виділення з міського бюджету 50 тис. грн. на виплату штрафу, який отримало Калуське міське телебачення через те, що впродовж 2015-2016 рр. у штаті їхнього підприємства не було інваліда і не сплачувалися обов’язкові внески до Фонду соціального страхування України.

Голова депутатської бюджетної комісії Юрій Тимків під час його обговорення повідомив, що комісія вирішила винести це питання на розгляд сесії, щоб звернути увагу інших керівників на такі нюанси і не допускати схожих порушень. У свою чергу міський голова зауважив, що штраф накладений на підприємство, а не на окрему особу, хоча, на його переконання, накладення такого штрафу – очевидна провина бухгалтера. А депутат Руслана Овсієнко запропонувала провести розслідування і стягнути кошти з винних осіб, а не сплачувати штраф за рахунок громади, яка наповнює міський бюджет.

Незважаючи на тривалу дискусію, депутати все-таки проголосували за рішення, яким передбачалося виділити з міського бюджету КМТ майже 50 тис. грн. на сплату штрафу. Крім того, після цього депутати відразу ж проголосували за продовження договору з керівником телебачення.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: