Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» не підвищуватиме тариф на очистку стоків з міста

16 лютого, 16:45
Переглядів: 808

Керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» прийнято рішення не підвищувати в 2021 році тариф на очистку господарсько-побутових стоків Калуської територіальної громади, яка проводиться у цеху НіОПСВ підприємства відповідно до договору з КП «Водотеплосервіс». Про це повідомив заступник генерального директора з економіки та фінансів Ярема Рудик.

– Нашому підприємству, як КП «Водотеплосервіс», тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення були затверджені рішенням виконавчого комітету Калуської міської ради в один і той самий день – 23 жовтня 2018 року, а з 15 листопада згаданого року влни введені в дію та досі залишаються чинними, – констатує Ярема Богданович. – Зокрема, тариф «КАРПАТНАФТОХІМу» на централізоване водовідведення для суб’єктів господарювання у сфері централізованого водовідведення становить 2,56 грн/м3 (без ПДВ).

Іншими словами, ця ціна на очищення стічних вод від КП «Водотеплосервіс» із 2018 року не змінювалася. Відтоді вона закладена в структурі тарифу «Водотеплосервісу» на централізоване водовідведення, який наразі становить 9,48 грн/м3 (без ПДВ). Однак це підприємство має намір збільшити тариф на централізоване водовідведення до 14,78 грн/м3 (без ПДВ) та заявило, що буцімто на цей розмір вплинуло й те, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на 66 відсотків збільшив тариф на очищення стічних вод з міста. Та я вже здається зрозуміло пояснив, що це не відповідає дійсності.

За словами Яреми Рудика, керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» пішло на зустріч калуській громаді та не підвищуватиме в 2021 році тариф на очистку господарсько-побутових стоків, бо розуміє всю ступінь соціальної напруги, яка виникає в суспільстві на фоні тотального зростання цін на товари і послуги в країні.

Також варто нагадати те, що в березні та квітні минулого року ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» абсолютно безкоштовно проводило для КП «Водотеплосервіс» очистку господарсько-побутових стоків з міста, за що відповідно й не справлялася плата з населення за цю послугу. Витрати нафтохімічного підприємства на таку «благодійність» склали понад 2,2 млн гривень.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: