Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує забезпечувати рідким киснем медичні заклади області

15 січня, 11:00
Переглядів: 97

З його доставкою в лікарні та тимчасовим зберіганням підприємству допомагає благодійний фонд «Покуття»

За словами заступника генерального директора товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Яреми Рудика, сьогодні підприємство безкоштовно надає кисень Калуській, Городенківській та Коломийській центральним районним лікарням.

– Ритмічна та стабільна робота виробництв дала нам можливість поставити в грудні лікарням області близько 75 тонн медичного кисню, з яких більша половина припала на Калуську ЦРЛ, – наголосив Ярема Богданович.

Ситуацію з постачання кисню медичним закладам області в січні прокоментувала провідний фахівець відділу реалізації ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Світлана Базилів. За її словами в перші 12 днів поточного місяця для потреб Калуської ЦРЛ було відвантажено 12,7 тонни кисню. Ще більше цього медичного препарату, зокрема 18 і 15 тонн було поставлено відповідно в Городенківську та Коломийську лікарні.

Кілька днів тому разом із нашим фотографом побували у Калуській лікарні в той момент, коли благодійний фонд «Покуття» доставив сюди на обладнаній у кузові вантажівки чергові ємності з двома тоннами медичного кисню. І поки працівники лікарні займалися його перекачкою у кисневу кріогенну установку, яку, до речі, наприкінці 2020 року для потреб лікарні придбало товариство «КАРПАТНАФТОХІМ», ми попросили прокоментувати ситуацію із забезпеченням їх закладу медичним киснем заступника генерального директора Калуської ЦРЛ Миколу Дмитерка.

– Після того, як «КАРПАТНАФТОХІМ» отримав дозвіл на виробництво рідкого кисню як медичного препарату, ми тепер працюємо щодо його поставки лише з цим калуським підприємством та благодійним фондом «Покуття». Бо це, по-перше, потребує значно менше всіляких турбот, пов’язаних з його доставкою і транспортуванням. А по друге, це нам економічно вигідно, зважаючи на те, що на ринку ціни за тонну медичного кисню коливаються в межах 13-14 тис. гривень. Тому, користуючись нагодою, хочу вчергове подякувати калуським нафтохімікам.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: