Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» упродовж двох місяців безоплатно надаватиме послуги КП «Водотеплосервіс» з очищення побутових стоків

25 березня, 15:46
Переглядів: 1956

Це дасть можливість комунальному підприємству не нараховувати або зменшити  плату калушанам за водовідведення

З такою ініціативою виступило керівництво товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» перед Калуською міською радою в ході телефонних перемовин генерального директора підприємства Івана Підсадюка та міського голови Ігоря Матвійчука з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19.

В ході цих перемовин йшлося, зокрема, про те, як зменшити негативний вплив на калушан економічних наслідків поширення коронавірусної інфекції. Незважаючи на те, що КП «Водотеплосервіс» має значну заборгованість перед ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за надані ним послуги з очищення стічних вод міста, нафтохімічне підприємство, розуміючи ступінь соціальної відповідальності перед колективами інших підприємств міста, громадою міста Калуша й державою загалом, готове надавати їх безоплатно упродовж двох місяців.

Для цього між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і КП «Водотеплосервіс» пропонується укласти додаткові угоди до діючих договорів про надання послуг на безоплатній основі в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року.

Погоджений цими підприємствами і Калуською міською радою протоколі з питань співробітництва влада міста зобов’язалася винести на розгляд сесії міської ради, яка має відбутися 26 березня. 

– Але яким би не було рішення сесії міської ради, – відзначав заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярема Рудик, – підприємство не нараховуватиме в період з 1 березня по 30 квітня 2020 року плату КП «Водотеплосервіс» за послуги з очищення побутових стоків.

Наш кор.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: