Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

«КАРПАТНАФТОХІМ» забезпечує перевезення працівників із сіл на роботу і з роботи

24 березня, 09:24
Переглядів: 385

У зв’язку з карантином, введеним в Україні з метою запобігання поширенню коронавірусу, припиненням в Калушу й Калуському районі руху громадського транспорту, в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» оперативно вжили заходів для забезпечення перевезення працівників, котрі проживають у сільській місцевості та безпосередньо в місті, на роботу і з роботи. Про це повідомив начальник відділу оплати праці і соціальних програм Ігор Мельник.

– Ще 18 березня було погоджено з перевізниками запровадження з наступного дня додаткових автобусних рейсів для перевезення працівників підприємства, – констатував Ігор Ярославович. – Зранку 19 березня нафтохіміки перевозилися на роботу додатковими автобусами, що рухалися за маршрутами Завадка – Управління, Збора – Управління, Станькова – Управління, Довгий Войнилів – Негівці – Копанки – Технікум, Кадобна – Голинь – Пійло – Технікум. Так само вони мали можливість після роботи повернутися цими рейсовими автобусами додому. Крім того, зранку і ввечері 19 березня виконувалися перевезення працівників підприємства за маршрутом Шахта – Роздоріжжя і Роздоріжжя – Шахта, а також був введений додатковий автобусний рейс Управління – Технікум з відправленням о 20.00. В наступні дні графік руху автобусів за додатковими рейсами у Верхнянському, Довго-Войнилівському та Кадобняському напрямках та між Шахтою і Роздоріжжям щоразу удосконалювався. І на сьогодні він ще не є остаточним, оскільки служба генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань і керівники виробництв та інших структурних підрозділів підприємства продовжують працювати над тим, щоб сформувати зміни таким чином, аби в більшості з них перебували люди з одного села чи ближніх сіл. Таким чином ми хочемо забезпечити для працівників, зокрема й денного персоналу, більш бажані й комфортні умови для перевезення на роботу і з роботи.

За словами Ігоря Мельника, перевезення працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», котрі проживають в сільській місцевості та в місті, проводиться за їхніми перепустками автобусами ТОВ «КАЛУШ-ТРАНС» і «ЛЮКС ТРАНС» з табличками на лобовому склі «КНХ». Також ними перевозяться працівники фірм «Логістік Калуш Сервіс» і «КОЛІЗЕЙ-2000», які надають послуги підприємству. Крім того, організовано перевезення працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», котрі проживають в селах Калуського й Рожнятівського районів, на роботу і з роботи транспортом самих працівників підприємства. За це вони в кінці місяця отримають компенсацію – талони на пальне.

Також Ігор Ярославович повідомив, що з 23 березня  у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» припинено роботу виробничих їдалень. До кінця карантинного періоду, або й довше, якщо після 3 квітня він буде продовжений, в їдальнях тільки готуватимуть для працівників підприємства на їхнє замовлення гарячі обіди, які в одноразових контейнерах доставлятимуться окремим автомобілем до відповідних підрозділів.

Василь ТКАЧУК.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: