Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Хто долучиться до ремонту дороги «Калуш – Верхня»?

18 травня, 15:24
Переглядів: 1552

Останнім часом у місцевих засобах масової інформації знову стало порушуватися питання стану покриття дороги від міста Калуша до таких сіл Калуського району, як Верхня, Станькова, Завадка, Кулинка й інших, що проходить біля центральної прохідної товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» .

Саме наявність на цьому маршруті зупинка «Управління» дала підставу багатьом вважати, що відповідальним за стан цієї дороги є нафтохімічне підприємство. Але насправді це не так, що, зрештою, можуть підтвердити у відповідних органах Калуських міської та районної рад. Адже промисловим підприємствам,  починаючи від «Оріани» і закінчуючи «КАРПАТНАФТОХІМом», ця дорога ніколи не належала і не була на їх балансі. А те, що в свій час хіміки займалися її ремонтом, то кошти на ведення цих робіт бралися не з бюджету підприємства, а з тих податків, які воно сплачувало місту.

Ситуація сьогодні змінилася в тому плані, що в підприємства тепер немає спеціальних підрозділів для ведення робіт з ремонту доріг і необхідних для цього коштів, але незмінними залишилися власники відрізку дороги до заводоуправління, так і далі до сіл Верхня, Станькова та інших, якими є відповідно Калуська міська рада і Калуська райдержадміністрація.

Однак тим не менше з ініціативи та за участю саме керівницва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були розпочаті минулого року роботи з реалізації проекту ремонту дороги, в якому була передбачана участь нашого підприємства, Калуської міської ради, Калуської РДА та інших підприємств так званої промислової зони – товариств «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС», «Калуський трубний завод, «Даноша», «КЕННЕР-Україна», Калуської ТЕЦ та інших. Але, на жаль, свої зобов’язання в ході реалізації цього проекту виконали лише міська рада та «КАРПАТНАФТОХІМ», що, зрозуміло, не дозволило повністю відремонтувати всі пошкоджені ділянки дороги.

У даний час керівництво нафтохімічного підприємства висловило готовність взяти участь у реалізації нового проекту з відновлення покриття на автодорозі «Калуш – Верхня», а тому закликає органи влади міста та району, керівників підприємств та установ, чий автотранспорт нею користується, а також підприємців і небайдужих жителів Калущини  долучитися до цієї справи.

Прес-служба ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Від редакції. Коли офіційне повідомлення прес-служби підприємства вже було підготовлено до друку, стало відомо, що 17 травня в Калуського міського голови відбулася нарада з питань ремонту дороги «Калуш – Верхня». Окрім керівників відповідних служб міської ради, на нараді були присутні представники товариств «КАРПАТНАФТОХІМ», «Даноша» та «Калуський трубний завод», які підтвердили свою участь у ремонті дороги.

За результатами наради було прийнято рішення вже в найближчі дні розпочати ведення робіт з відновлення покриття дороги «Калуш – Верхня», які буде доручено виконати колективу товариства «Карпат-плюс».

Як підкреслив на завершення наради Ігор Матвійчук, до середини червня дорога з Калуша до заводоуправління «КАРПАТНАФТОХІМу» повинна бути відремонтована.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: