Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Конкурс на посаду директора музейно-виставкового центру виграв Федір Мороз, але… відмовився

13 жовтня, 10:19
Переглядів: 159

11 жовтня в приміщенні центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посаду директора комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради».

Документи на цю посаду подали двоє претендентів: Артур Єфремов, який дотепер обіймає цю посаду, і Федір Мороз, священник і депутат Калуської міської ради.

Розглянувши документи на відповідність кваліфікаційним вимогам та заслухавши презентацію проєктів програм розвитку комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради» на один та на п’ять років, конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу на посаду директора Федора Мороза.

Проте після прийняття комісією рішення про переможця, яким відповідно до голосування став Федір Мороз, він заявив, що хоче зняти свою кандидатуру. Та його відмову комісія до уваги не взяла.

Коментар з приводу цієї ситуації надала начальниця управління культури, національностей і релігій Калуської міської ради Любов Джуган:

«Комісія рішення прийняла. Відповідно до нього, переможцем визнаний Федір Мороз. Про свою відмову він повідомив вже після оголошення рішення комісії, тому комісія це до уваги не взяла. І допоки нема офіційної письмової відмови, то переможцем конкурсу вважається Федір Мороз. Комісія роботу завершила. Далі рішення прийматиме керівництво управління культури.

Відповідно до Закону України «Про культуру», не пізніше двох місяців після оголошення конкурсу, а його оголосили 31 серпня, керівником закладу має бути призначений переможець конкурсу. Якщо Федір Мороз надасть письмову відмову, то після 31 жовтня призначать виконувача обов’язків директора музейно-виставкового центру, адже в Артура Єфремова 31 жовтня закінчується контракт. Відтак буде прийняте якесь інше рішення».

Федір Мороз у своєму коментарі був небагатослівним:

«Ця сторінка уже перегорнута. Я виграв конкурс і написав заяву про відмову».

Додамо, що з цього приводу у соцмережах розгорнулися цілі дебати. Багато з дописувачів висловлювалися проти того, щоб Федір Мороз ішов на цю посаду. Вказували також, що у нього нема відповідного 3-річного стажу, а це було однією з вимог конкурсу.

Водночас багато калушан підтримали отця Федора, серед них і керівництво Калуської ТГ.

«Висловлюю підтримку отцю Федору Морозу щодо його заяви про зняття кандидатури на посаду директора музею. Стільки бруду лили на нього «людиська». Дуже шкода, що ми втратили такого перспективного керівника музею. Шана Вам моя, Федоре Григоровичу!» – написав на facebook-сторінці міський голова Андрій Найда.

«Вас ненавидить світ – знайте, що він Мене перше, ніж вас, ненавидів...» (Йоана 15:18). Федір Мороз, направду шкода, що так... Але поважаю Ваш вибір і тверду життєву позицію. Хай зміцнить Вас Господь у правді та істині!» – йдеться у дописі керуючого справами виконкому Олега Савки.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: