Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

КП «Водотеплосервіс» зменшив заборгованість за газ. Опалювальний сезон у Калуші розпочнеться вчасно

11 жовтня, 10:58
Переглядів: 106

10 жовтня НАК «Нафтогаз України» оприлюднив оновлену інформацію про виробників тепла, які не виконують вимоги законодавства щодо мінімального рівня розрахунків для отримання газу в межах спецобов’язків. У переліку 74 підприємств-боржників.

Калуське комунальне підприємство «Водотеплосервіс» у переліку підприємств, борги яких ставлять під загрозу своєчасний початок опалювального сезону, відсутнє, інформує  «НК» з посиланням на "Вікна".

Тиждень тому, станом на 3 жовтня, список боржників містив 105 підприємств з різних регіонів України. Серед них — і «Водотеплосервіс». Зазначалося, що загальний борг калуського комунального підприємства перед НАК «Нафтогаз України» станом на 3 жовтня становив понад 23 млн гривень, а мінімальна сума, яку треба сплатити до початку опалювального сезону — близько 6,6 млн гривень.

Відсутність КП «Водотеплосервіс» у оновленому переліку боржників означає, що підприємство за останній тиждень погасило близько 6,6 млн гривень боргу за газ і зможе укласти договори на його постачання на умовах ПСО для початку опалювального сезону.

Нагадаємо, Калуська міська рада у вересні збільшила фіксування програми фінансової підтримки КП «Водотеплосервіс» на 5,3 млн гривень, у тому числі 5,2 млн гривень — для погашення боргів перед НАК «Нафтогаз України».

Також уже завершилася переговорна процедура щодо закупівлі «Водетеплосервісом» теплової енергії у ДП «Калуська ТЕЦ- нова». За даними clarity-project, контракт на постачання теплової енергії впродовж опалювального сезону 2019-2020 років було підписано 7 жовтня. Предметом закупівлі, яка проводилася за переговорною процедурою, є 74 400 ГКал теплової енергії, сума контракту становить понад 65 млн гривень. У попередні роки КП «Водотеплосервіс» укладав з ТЕЦ контракти на закупівлю аналогічної кількості теплової енергії.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: