Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Міська рада дякує нафтохімікам за допомогу у виділенні дезінфікуючого засобу

19 березня, 11:19
Переглядів: 117

А мова йде про гіпохлорит натрію, який більшість калушан знають як миючий засіб «Білизна» або «Калушанка».

У колективі «КАРПАТНАФТОХІМу» віднайшли можливість допомогти місту, зокрема його комунальним підприємствам у проведенні дезінфекції будинків, приміщень та інших громадських місць.

А розпочалося все із того, що генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк дав вказівку своєму заступнику Яремі Рудику поцікавитися у керівництва міста, чи потрібен його комунальним підприємствам гіпохлорит натрію для проведення необхідних профілактичних робіт у зв’язку із запровадженням у державі карантину через поширення коронавірусної інфекції.

– Після цієї розмови відразу зателефонував міському голові Ігорю Матвійчуку, – розповідає Ярема Богданович, – повідомивши, що підприємство має нині можливість надати благодійно цей продукт. Невдовзі до мене зателефонувала перший заступник міського голови Галина Романко і повідомила, що справді гіпохлорит натрію їм нині дуже необхідний і вони хотіли б його отримати, поцікавившись, про яку кількість продукту йдеться. А коли мова зайшла про кілька тонн, то відразу була дана вказівка керівництва цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом виробництва ПХВСС і КС, аби вони відпустили чотири тонни гіпохлориту натрію для потреб міста.

Доставити цю продукцію на територію КП «Водотеплосервіс», а саме туди нам рекомендували її транспортувати, у малій тарі в підприємства не було можливості, тому після розмови з директором цього комунального підприємства Ігорем Яковиною було вирішено завантажити гіпохлорит натрію в однотонні євроємності, що і було зроблено.

Не приховувала свого задоволення від такої ініціативи керівництва «КАРПАТНАФТОХІМу» і Галина Романко.

– Ми щиро вдячні нафтохімікам за цю добру справу, – розповідає Галина Василівна. – Міським головою уже дана вказівка, аби працівники «Водотеплосервісу» розлили гіпохлорит натрію у менші ємності та роздали іншим комунальним підприємствам та підприємцям для проведення дезінфекції під’їздів, сходових кліток житлових будинків, приміщень загального користування, зокрема в освітніх та спортивних закладах й інших. Плануємо використати цей продукт і для проведення дезінфекції на вулицях міста. Ще раз повторю, що допомога з боку нафтохіміків у наданні цього дезінфекцюючого засобу дуже вчасна і необхідна.

 

На знімку: працівники цеху завантажують гіпохлорит натрію.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: