Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Міська рада звернулася до керівництва держави щодо абонплати за доставку газу

14 лютого, 13:01
Переглядів: 191

Вчора на позачерговій сесії Калуської міської ради депутати  схвалили звернення до Президента України, голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України щодо абонплати за транспортування природного газу.

За словами міського голови Ігоря Матвійчука, напередодні він зустрівся з мешканцями Калуша, які висловили своє обурення з приводу несправедливої та непомірної плати за транспортування газу, розмір якої часто перевищує нараховану суму за використаний газ. У результаті зустрічі й було напрацьовано відповідний текст звернення.

«Підхід до розрахунків за газ є зовсім незрозумілим для більшості громадян. На наше переконання надавачі послуг з доставки газу повинні були взяти до розрахунку фактичне його використання споживачем, тобто тільки те, що показують і фіксують лічильники. А додавання сумнівних коефіцієнтів породжує тільки невдоволення серед мешканців громади.

Також вважаємо, що нарахування платні за газ не відповідає вимогам ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», адже попередньо ніхто не роз’яснив структуру тарифу та ін.

Зобов’язання споживачів платити за транспортування газу, об’єм якого не використовували, взагалі є алогічним», – зазначається у зверненні.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: