Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Міські організації Народного Руху України та ВО "Свобода" об'єднали сили заради змін

17 жовтня, 18:26
Переглядів: 780

17 жовтня у приміщенні Центру громадських ініціатив "Вільний простір" відбулася пресконференція представників двох ключових політичних сил Калущини - Народного Руху України та Всеукраїнського об'єднання "Свобода", на якій підписали Меморандум про співпрацю.

У документі, який має назву "Меморандум змін" закріплено першочергові кроки, які будуть здійснені представниками цих політичних партій у разі їхнього обрання депутатами Калуської міської ради:

1. Провести зовнішній незалежний аудит комунальних підприємств Калуської міської ради. 

2. Провести інвентаризацію земель Калуської ОТГ.

3. Провести інвентаризацію майна, що знаходиться в комунальній власності Калуської ОТГ на предмет ефективності та раціонального використання на користь громади.

4. Розробити та затвердити Стратегію розвитку Калуської міської ОТГ.

5. На основі висновків зовнішнього незалежного аудиту та внутрішніх перевірок діяльності комунальних підприємств та виконавчих органів Калуської міської ради оприлюднити зведений звіт про кредиторську заборгованість комунальних підприємств Калуської міської ради та загальну суму боргових зобов’язань територіальної громади (в тому числі гарантованих боргових зобов’язань), розробити план їх реструктуризації та забезпечити постійне і системне висвітлення цього питання перед громадськістю.

6.  Активно ініціювати  і вимагати від органів державної влади вирішення екологічних проблем Калуської ОТГ та забезпечити системний моніторинг, контроль і висвітлення цих питань перед громадськістю.

7. Доопрацювати і затвердити Генеральний план міста Калуша, а також генеральні плани сіл Калуської ОТГ.

8. Розробити і затвердити історико-архітектурний опорний план міста Калуша та художньо-архітектурну концепцію історичної частини міста.

9. До затвердження перерахованої вище містобудівної документації в межах визначеної історико-архітектурної заповідної території міста Калуша запровадити мораторій на розміщення і проектування нових споруд, реконструкцію з розширенням і надбудовою існуючих будівель і споруд, зміну цільового призначення земельних ділянок під існуючими будівлями і спорудами.

 

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: