Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

На березі Лімниці з’являться альтанки, мангали та роздягальні?

14 лютого, 10:47
Переглядів: 228

Днями заступник начальника управління туризму та міжнародної технічної допомоги департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook серед іншого відзначив, що Калуш отримає кошти на створення та облаштування туристично-рекреаційної зони поблизу річки Лімниця.

«Сьогодні успішно захистили наш Календарний план заходів на 2018 рік на бюджетній комісії обласної ради, і тепер можу анонсувати наші основні проекти. Це, зокрема, створення та облаштування туристично-рекреаційної зони у ландшафтному заказнику місцевого значення «Річка Лімниця з водоохоронною смугою вздовж берегів шириною 100 м», – йдеться у повідомленні.

Головний спеціаліст відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції управління економічного розвитку Калуської міської ради Віктор Павлів повідомив журналісту «НК», що, простіше кажучи, йдеться про облаштування турстопу.

– Яку саме суму область готова виділити на ці потреби, поки що не відомо, – відзначає В. Павлів. – Наразі визначаємося з кількома можливими місцями розташування турстопу на березі Лімниці. Найбільш доречними видаються два варіанти: на березі річки в районі колишнього підвісного моста, що в Хотіні, або на так званій «бетонці». Разом із спеціалістами перевіряємо, чи не проходять там певні комунікації, чи є можливість під’їзду автомобілем та ін.

Загалом плануємо встановити у цій туристично-рекреаційній зоні альтанки, мангали, роздягальні, туалети, смітники. Потрібно також подумати і про виділення місця для паркування автомобілів. Також розмірковуємо, хто і на яких умовах обслуговував би в майбутньому цей майновий комплекс.

Щодо розвитку туризму в Калуші загалом, то наразі, за словами Віктора Павліва, продовжуються роботи зі встановлення інформаційних вказівників на тих чи інших вулицях міста. Крім того, готується Калуш і до відзначення 210-ої річниці започаткування дзвоноливарства в нашому місті. Зокрема, ведуться роботи з підготовки відповідних поштових листівок, сувенірів та ін.

– У травні, на День міста, як і минулого року, хочемо провести фестиваль біґусу, – продовжує Віктор Павлів. – Також у планах проведення фестивалю пива, розробка нових цікавих туристичних маршрутів та інше.

0 коментарiв

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: