Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Нафтохіміки доставили і вже змонтували нову кисневу станцію у лікарні в Підгірках

30 жовтня, 10:30
Переглядів: 149

Як уже раніше повідомлялося, товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» придбало для Калуської ЦРЛ нову кисневу станцію.

Її вартість – мільйон гривень. Об’єм установки – 3 тис. 128 літрів кисню, що в чотири рази більше, ніж його донині калуські медики зберігали в чотирьох орендованих кріоциліндрах.

У церемонії передачі нової кисневої станції, що відбулася 23 жовтня, взяли участь генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк, його заступник Ярема Рудик, міський голова Ігор Матвійчук, заступник міського голови Наталія Табачук, генеральний директор КНП «Калуська центральна районна лікарня» Іван Красійчук та медичні працівники лікарні, які тепло і щиро дякували нафтохімікам за таку потрібну їхньому закладу благодійну допомогу.

Іван Красійчук, зокрема, зазначив, що нова установка дозволить суттєво поліпшити забезпечення киснем пацієнтів відділень  лікарні, які хворіють  на коронавірусну інфекцію.

– Сьогодні ми можемо одночасно подавати цей дуже необхідний для хворих на СOVID-19 лікарський препарат до 96-ти ліжок, а нова установка дозволить безперебійно та під належним тиском це зробити. Тож від свого імені, всіх працівників лікарні та наших пацієнтів хочу сказати щире спасибі колективу підприємства та його керівництву, – наголосив  керівник медзакладу.

Своєю чергою Іван Підсадюк запевнив присутніх, що спеціалісти підприємства докладають нині зусилля для того, щоб якомога швидше кисень, який нафтохіміки виробляють, був офіційно зареєстворований як лікарський засіб.

А Ярема Рудик поінформував керівників медичного закладу  про те, що «КАРПАТНАФТОХІМ» і надалі сприятиме належному медичному забезпеченню лікарні, передавши їм медичні захисні екрани.

Наступного дня біля нової  кисневої станції господарювала група спеціалістів товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» на чолі з начальником цеху розділення повітря Михайлом Кизимишиним. Їм було доручено виконати всі необхідні роботи з монтажу установки та її під’єднання до діючої системи забезпечення відділень лікарні киснем.

За словами заступника генерального директора Калуської ЦРЛ Миколи Дмитерчука, допомога нафтохіміків була вчасною і необхідною, адже в колективі лікарні немає ні відповідних спеціалістів, ні досвіду експлуатації подібних станцій.

– Група спеціалістів у кількості чотирьох осіб за кілька годин виконала всі необхідні роботи й установка була готова до експлуатації, що підтвердили її тестові випробування. Але для повноцінної роботи необхідні були специфічні шланги високого тиску, які були замовили на одному з підприємств Дніпропетровської області 27 жовтня вони були нам доставлені. Наступного дня ми знову звернулися до нафтохіміків, які виконали всі роботи  з їх під’єднання. Станом на 13 годину 28 жовтня нова установка була готова до роботи, а до кінця цього ж дня ми подали від неї кисень у палати відділень лікарні. Тож, користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати нафтохімікам за допомогу, – наголосив М. Дмитерчук.

Степан Василів.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: