Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Нафтохіміки вже змонтували нову кисневу станцію у лікарні в Підгірках

29 жовтня, 14:06
Переглядів: 78

Як уже раніше повідомлялося, товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» придбало для Калуської ЦРЛ нову кисневу станцію. Її вартість – мільйон гривень. Об’єм установки – 3 тис. 128 літрів кисню, що в чотири рази більше, ніж його донині калуські медики зберігали в чотирьох орендованих кріоциліндрах.

У церемонії передачі нової кисневої станції, що відбулася 23 жовтня, взяли участь генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк, його заступник Ярема Рудик, міський голова Ігор Матвійчук, заступник міського голови Наталія Табачук, генеральний директор КНП «Калуська центральна районна лікарня» Іван Красійчук та медичні працівники лікарні, які тепло і щиро дякували нафтохімікам за таку потрібну їхньому закладу благодійну допомогу.

Наступного дня біля нової  кисневої станції господарювала група спеціалістів товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» на чолі з начальником цеху розділення повітря Михайлом Кизимишиним. Їм було доручено виконати всі необхідні роботи з монтажу установки та її під’єднання до діючої системи забезпечення відділень лікарні киснем.

За словами заступника генерального директора Калуської ЦРЛ Миколи Дмитерчука, допомога нафтохіміків була вчасною і необхідною, адже в лікарні немає ні відповідних спеціалістів, ні досвіду експлуатації подібних станцій.

– Четверо спеціалістів за кілька годин виконали всі необхідні роботи, й установка була готова до експлуатації, що підтвердили її тестові випробування. Але для повноцінної роботи були необхідні специфічні шланги високого тиску, які замовили на одному з підприємств Дніпропетровської області. 27 жовтня їх нам доставили. Наступного дня ми знову звернулися до нафтохіміків, які виконали всі роботи  з їх під’єднання. Станом на 13:00 28 жовтня нова установка була готова до роботи, а до кінця робочого дня ми подали від неї кисень у палати відділень лікарні. Тож, користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати нафтохімікам до допомогу, – наголосив М. Дмитерчук.

Анатолій Гайовий.

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: