Нафтохiмiк. Сайт газети "Нафтохiмiк-Калуш"
Соборна, 15 33333 Калуш
+380975555555 naftohimik@com.ua Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний
Увiйти

Оголошення про повірку водяних лічильників вручили споживачам

14 травня, 21:00
Переглядів: 1137

Адміністрація КП «Водотеплосервіс», яка раніше повідомляля споживачів холодної води про необхідність проведення повірки індивідуальних приладів її обліку, порозвішувавши оголошення на дошках при вході в будинки, тепер вирішила довести до відома населення міста свою пропозицію іншим шляхом.

Сьогодні люди, котрих було залучено до рознесення за місцем проживання споживачів квитанцій про нарахування оплати за послуги «Водотеплосервісу», надані в квітні 2018 року, водночас із ними вкинули у поштові скриньки чи залишили під вхідними дверима квартир ще один клаптик паперу з надрукованою на ньому інформацією такого змісту:

«Шановний споживач!

На виконання положень Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» й Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» у вашому житловому будинку планується встановлення будинкового лічильника обліку питної води. Нарахування обсягів спожитої питної води визначається за показником лічильника, повіреного в органах Держстандарту та встановленого відповідно до схеми, яка вказана в паспорті лічильника. Якщо з дати виготовлення лічильника минуло більш ніж чотири роки і він не повірений, нарахування буде проводитись за кількістю зареєстрованих осіб в квартирі.

Адміністрація КП «Водотеплосервіс» просить вас у найкоротші терміни провести повірку лічильника (вул. Б. Хмельницького, 18) та встановити його відповідно до монтажної схеми.

Тел. для довідок: 6-29-39; (050) 433-56-19; (050) 372-85-61».

0 коментарiв
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу knkalush@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами та публікаціями у загальнодоступній групі «Нафтохімік-Калуш» на сторінці у Facebook.

Читайте також

Реєстрація
Зареєструватись

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: